Ben de aşık olmak istiyorum

zeynooo

Bayan Üye
Arkadaşlar üç sene önce birine aşık olmuştum malum imkansız dı. o günden sonra kimseye aşık olamıyorum bırakın aşkı hoşlanamıyorum bile:(her kesi onunla kıyaslıyorum ama balık burcuyum ve aşk benim için çok önemli aşık olmak istiyorum ya

yok yok yok ya kimse yok. aşık olmaya değer kimse :(ben içimdeki bütün aşk haklarımı onunla bitirdim galiba:(

Hmm. Bazi $eyLer icin Baya Bi Süre Beklememiz Lazim oLuyor. Sende bekLeyenler Kervanina Katilmissin beLLi. Umarim Gercek a$ki buLursun Bir Gün.

zeynooo adaşım :) öyle aiık olmak istiyorum diyerek olunmaz canım :) çaba göstermen lazım :D çık gez toz dolaş yeni arkadaşlar edin ki etrafındaki arkadaşların çoğalsın.öle oturup beklersen karşına aşık olacağın kimse çıkmaz ki canım

Ben AŞik Olmak İÇİn Çaba Sarfetme Derİm...birak SeweceĞİn,sewİleceĞİn Bİrİ Çikar Elbet....

peh aşkmı salla :S kimseye güvenme :D ztn güvensende sonuç kocaman "0":)3 günlük dünya bak keyfine geç dalganı;)

neden aşık olamıyosun zeynoo, dünya ondan mı ibaret, hayat o kadar süprizlerle doluki hiç ummadığın anda aşık olabilirsin. sen bile şaşırırsın yine aşık olacakmıydım die. yeterki kapıları sen içerden kapatma.

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri