bedava charlar

xLoSTx

Kayıtlı Üye
ID:****andream3 pass:bariscanan91( logos 78 lvl itemli warriwor simdi 77lwl

ID:mathara pass:74cq2fazl (ares 45 lvl novaci mage tam hatırlamıom

ID:dark_ibo pass:2451740Merve (beramus unuttum

ID: elemental631 pass: ibo147852 (Cypher 57 lvl 73 den dusme mage

ID:16_samet_16 pass: pj4sccykb (x de 70 den dusme mage

ID:yamikaze_42 pass:8xgepavyo (dies de 60 lvl healler supet nt yaplio o charl

ID:****andream3 pass:bariscanan91( logos 78 lvl itemli warriwor simdi 76lwl bu adam cok harika adam bi giremedim siz deneyin bide

bazıları yanlıs olabilir +rep isterim

Son düzenleme:
bunları herkes bilio nerdeyse bu charların üstünde hiç bise yok ama olsun yinede saol ellerine saglık:)

grk yoq ben galiba dünyada tek knight oynayan kızım lvl 61 master açtım shell set +7 raptor +7 kendim kastımmm +2 kolluk cyper human

Güsel miş sağol Bu arada prenses tek ko yonuyan kız sen deilsin benim coğu kız oyuncutanıdıqlarım wra diezde healerreyhan felan:D

Ben benm charım yaklaşık 10 ay önce hacklendğinde (75lvl rogue) ana avrat sövmüştüm hackleyene inşallah ailesinden çıkar bi yerden çıkar demiştim...siz bide hackli charların şifrelerini yayıyorsunuz forumlarda.. belki adam şifre deiştirebilceği zaman deişçek ama siz böle yaydığınız sürece lvl düşmeye devam etcek...ilerde şifresini deiştirebilse bile iş işten geçmiş olcak yazıktır milletin emekleriyle oynamayın !!

Lvl 76 Dusme Bı prıeST wardı Rezzer
ozellıklerı sayıyoruım

+6 70 kalkanı
DepTorment acıq
lvlı =28
30 tas reze mana yetmıo:D

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri