Bebek yiyen çinliler ..

---> Bebek yiyen çinliler ..

ilk 3 resimdeki bebek oyuncakmış.

son resimdekinede büyük ihtimal otopsi yapıyorlar.

bu baya bir eski konu bende merak edip araştırmıştım baya bi ünlü haber sitesinde o adamla yapılan röportajı okumuştum hem bunun uydurma olduğunu ilk 3 resimle son resimin ne kadar alakasız olduğuna bakarakta anlayabilirsiniz.son resimdekinin otopsi olduğuna adım gibi eminim son resimdeki kadın doktor onuda belgeselde izlemiştim.(çinlileri savunma gibi bir derdim yok bildiğimi söylüyorum kazımayın:D)

Hadi doğru söylüyorsun diyelim.
O ilk 3 resimdeki adamın amacı ne öyle?
Cenini yıkıyor,sonra tabağa koyuyor arındandan ağzına atıyor ??

Birçok ciddi ya da ciddi oldugunu iddia edilen yayın organı tarafindan arastirmadan üzerine atlanan fotograflarda görülen uzakdogulu arkadas, oyuncak bebek kafasi ve tavuk eti kullanarak gerçeklestirdigi gösterisinde ahlak ve suc anlayimisizin belirsizligine parmak pasmak istemiş.Protestan olan Çinli sanatçı bu suçun niye incilde bulunmadığını sorgulamak istemiş.
Kanunlar cenin yiyemez, cenin yemenin cezasi sudur demedigi icin cenin yemenin bu durumda suc olmayacağını göstermek istemiş ve bu durumu protesto etmiş.Ama tiksindirmis milleti.

Aynı televizyon kanalı geçen yıl da canlı yayında otopsi gösterdiği için tepki almış İngiltere'de

Alıntı.

aynen öle yhani ztn çinlileden beklenir köpek yiyolar kedi yiyolar ne bulsualar yiyolar mrk etmeyin bunlar aç kalmaz.....:91:..Böle iğrençlik yhok yhani....

Bu olay Psnin Allah'ı :) Ne zamandır bu resmi yediriyorlar millete. Neymiş Çinliler bebek yiyormuş :):) Suyundanda koy dayı...

Sahte gibi resimler zannetmiyorum doğru olduğunu :)

Bebek de artık yemezler herhalde (:)

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri