Bazı Duygular Vardır..

GokLeRiNdeRDi

Kayıtlı Üye
Bazı Duygular Vardır..
Bazı duygular vardır karanlıktan aydınlığa çıkar sonra yansıtmalar başlar. Yansıtmalar arkasında gizlidir o küçücük duygular. Duygular büyür akıllanır güven ister tam güvendim derken acılar peş peşe koşar. Acılara alıştım derken gizli güzellikler unutulur. İnsanların ne kadar sahte olduklarını ne kadar hain olduklarını öğrenirsin; hayatın acı cilvesini öğrendiğin gibi. Hani karanlık dağların arkasında ürkek ceylanlar olur en ufak seste ölüm fısıldarlar ya kulağına; ölüm korkutmaz aslında gecenin karanlığı acı gelir o ceylanın gözlerindeki ışıltıya. Ne kadar güzel bakmıştı hayata çok fazla bir beklentisi yoktu aslında sadece o karanlık dağın ufacık bir tebessümü yeterdi ona. O dağın doğruluğu yıkmazdı onu ama ufacık bir sallantısı bitirirdi ceylandaki önemini,sevgisini,güvenini.

Yüreğinde feryadı figan oldu gözyaşları dayanamazdı bu acıya.. terk etmeliydi onu gitmeliydi sessizce ölüm bile korkutmuyordu. Başı dik gözleri önündeydi. Kim tutabilirdi onu bu gece ona kim dur diyebilirdi hangi baba yiğit gitme kal diyebilirdi. Çünkü o ceylanın yüreği çoktan ölüme merhaba o karanlık dağa elveda demişti..

GökLerinDerDi -

---> Bazı Duygular Vardır..

Terketmenin de bir güzelliği değil belki ama gurur ve onuru vardır gibi anladım yazınızı. Ve çok beğendim dizeleri.
başka şiirlerinizide bekleriz.
Yüreğinize sağlık.

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri