Bayram Hediyesi

AliceWonder

Banned
Selamlar :)

her bayram annem bana birsey alir..ben ise secemiyorum :)süs alsam yüzünü burusturuyor :) süs almayali baya oldu..cicek alsam ertesi güne verene kadar odamda saklamam sorun olur..her dakika odama giris cikis yapiyor :)
Anneme bir süpriz yapmak istiyorum da ne alabilirim onu bilmiyorum
gecen bayram sudoku kitabi hediye ettim cözmeyi cok seviyor .. ama ikinci kez yine aynisi olmaz :)
sizlere yaziyorum secenekleri cünki ne kadar oy alirsam onu gidip alacagim yarin

1.Havlu ?
2.Cikolata ?
3.küpe ? ?
4.israrla cicek?

diger;
sizin de düsünceleriniz var ise bekliyorum :D
anket gibi oldu :vala_02:

---> Bayram Hediyesi

Çikolatayı çok seversin sen onu al canım. Yiyin beraber ağzınız tatlansın tatlı tatlı bayram geçirin. Kalıcı bir şey istersen küpe de olabilir canım. :)

---> Bayram Hediyesi

çikolata diyorum ben renktaş
tamam renktas :)

Çikolatayı çok seversin sen onu al canım. Yiyin beraber ağzınız tatlansın tatlı tatlı bayram geçirin. Kalıcı bir şey istersen küpe de olabilir canım. :)
kim sevmez cikolatayi kuzum :)Insallah canim hep birlikte tatli bayram gecirelim :)
küpe de alirim begenebilirsem :)

:eda: iyi fikir seviyor malum :)

renkli renkli çikolata bir sürü xD
düsüncemi okumussun gibi :D zaten bu cikolatayi almayi düsünüyordum cok seviyor :D
Smarties.jpg

---> Bayram Hediyesi

anketim yalan oldu ;/ yakalandim anneme :D birsey alma bana dedi :vala_02: bende kendi capimda birseyler hazirladim :D biraz cocukca gelse de :D bir 5 dakika da olsa sevindirmek bana yeter :)

hediyesini de yatagin altina koydum malum kapatirsam maf olacak hepsi :D

Ekli dosyalar

• Foto3373.jpg
    Foto3373.jpg
    10.1 KB · Görüntüleme: 8
  • Foto3372.jpg
    Foto3372.jpg
    9.8 KB · Görüntüleme: 10
---> Bayram Hediyesi

Guzel hediye von esprit begendim... gule gule kulansin annen

ailecek bayramin inz kutlu olsun canim. ..

---> Bayram Hediyesi

:)

degisiklik olsun kendi yaptigim iyi oldu :D sasirtayim azicik üstüne para da yapistirdim istiyorsaniz kapatabilirsiniz konumu :D

Merhaba.

Konu çok hoş olmuş bir kere.

Hiç sıkılmadan, gerilmeden, strese girmeden okuyabildiğimiz güzel yazılar,güzel fikirler ve cevaplar.

Kavga yok, gürültü yok, negatiflik yok. Bunların olmaması bile yeterli bence.

İşin gerçeği ben böyle güzel konuların kapatılmasını istemem.
Neden kapatılmasını istediniz bilmiyorum ama bence,
Sizde kapatmayın.
( nasıl devam edersiniz o da ayrı bir marifet olacaktır),

Yönetimde kapatmazsa hoş bir yazı dizisi olabilir.( tabii bana göre).

Ellerinize sağlık. :1::4::4::4:

saygılar.

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri