Bayrak Krallığı

CaSPeR35

Kayıtlı Üye
15(1).jpg


Bayrak Krallığı Zhuang ve Shao çarpışmalarına benzer bir savaştır. Bayrak Krallığı, “bayrağın alınması”na benzer. Savaşın sonunda elinde daha çok bayrak bulunan taraf kazanır.

Süreç

Savaş süresi: 30 dakika 30 dakikanın sonunda elinde daha çok bayrak bulunan taraf kazanır Oyuncu sayısı, her taraf için 100 oyuncuyla sınırlıdır (toplam 200 oyuncu). Belli bölgelerde heykeller olacaktır. Heykellere en çok zarar veren oyuncuya bayrak verilecektir. Bayrak, takımın yerleşkesine getirildiğinde, takım 1 puan kazanır. Bayrağı taşıyan oyuncu, yerleşkese doğru yürümek zorundadır. (Hızlı yürüme yeteneği dışında yetenekler kullanılabilir). Bayrağı taşıyan ölürse, bayrak düşer ve diğerlerinden alınabilir. Biri bayrağı aldığında, birkaç saniye içinde heykel yenilenir. Her alanda bayrak puanları farklı olacaktır.


16(1).jpgUyarı
Bayrak Krallığında hızlı yürüme yeteneğini kullanamazsınız Bayrak Krallığında binmek amacıyla hayvan çağıramazsınız. Takım üyesi olmayanlar savaşa katılamazlar. Kazanan taraf, savaş bittikten 10 dakika içinde bir saatliğine %20 deneyim artışıyla ödüllendirilecektir. Kazanan taraf Bayrak Krallığı – Kazan’la ödüllendirilecektir ve kaybeden taraf “Bayrak Krallığı- kaybetme” alacaktır. Hero web sitesinde her Bayrak Krallığı sonucunu görebilirsiniz​
 
takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri
Üst