Bayanlara ehliyet verilmelimi sizce?

Bayanlara ehliyet verilmelimi sizce?

• Verilmeli

Oy: 86 71.7%
  • Verilmemeli

Oy: 16 13.3%
  • Asla Cunkü ?? ( belirtin )

Oy: 18 15.0%

• Kullanılan toplam oy
    120
bencee versinler aa meydanı boş bırakmak mı lazım trafiğin bizim gibilerinede ihtiyacı var yakında ralli falan hepsine el atacaz
merak etmeyin siz:D:D:D:D

ya belki güsel olur kullanabilseler ama kullanamıolar dikkatsizler ama güsel kullananlarda var güsel hakkını yemiceksin mesela teyzem kaza yaptı sonra güsel kullanmaya başladı dikkatli kullanmaya başladı "Trafik kurallarına uyalım uymayan kadınları uyaralım" :D:D

Son düzenleme:
bence verılmelı ole bır sacmalık olamaz hangı devırde yasıyoruzkı sonucta kadın erkek esıttır ve bence bayanlarda gayet rahat araba kullanabılır ayrıca daha dıkkatlı kullanır bayanlar erkekler daha v7rdum duymazdır vede ben bugune kadar ddaha gazetede asırı hız yuzunden trafıgı kana bulayan kadın dıe bı haber gormedım dusunmek gerekırse bız erkekler daha bı trafık canavarıyız

ya tamam versinlerde dikkatli olsunlar daha dün motorla giderken önündeki kadın bi asıldı firene motordan uçuyyodum :(

cook sey oluoo taam mı? bi kerem biz sizden daha kuralcıyız kurallara daha ii uyuyoz tek sorunumu7z bazı bayanların cabuk paniklemesi :D

kadınlar ehlıyet aldımı olmuyor bılader yaww trafıgın akısını yavaslatıyorlar ve hemen panık olup kazaya cok odun verıyorlar

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri