Bayanlara ehliyet verilmelimi sizce?

Bayanlara ehliyet verilmelimi sizce?

• Verilmeli

Oy: 86 71.7%
  • Verilmemeli

Oy: 16 13.3%
  • Asla Cunkü ?? ( belirtin )

Oy: 18 15.0%

• Kullanılan toplam oy
    120
verilmeli tabi ama kullanabilenlere :D ben trafikte daha karşılaşmadım kullanabilenle :D

Son düzenleme:
trafikte karşılaşmadım ama sanırım 2005 izmir drag yarışlarında yarışan bi bayan vardı ... erkeklere toz yutturdu ... o senenin en iyi sürücüsüydü bence ...

ya off siz bizi sevmiyor musunuz? :D:D:D ya hem siz bi bayan sürücü görünce dik dik bakmaya başlıyonuz valla çok uyuz oluyom ben :D ben daha ehliyetsiz araba kullanmaya başladım ilk senem bizim buralarda rahat kullanıyom sorun olmuyo gören herkes tip tip bakıyooo sinir oluyom

hemde dikkatim çok dağılıyo o zaman hep erkekler yüzünden bide sonra bizi suçlu çıkarıyosunuz

bayanlara ehliyet tabikide verilmeli yaa ama ayna karşısında makyaj yapmayanlara versinler ben makyaj yapmadığımdan sorun olmaz yane:D

tabee yan taraftan bayan sürücü geçerken heyt yavrum tepkisi verip öndeki arabaya tosluyonuz dikkatiniz dağılıyo ondan verilmesini istemiyonuz demiii:D:D:D

SİZ ÖYLE DÜŞÜNÜN GEÇEN İLK DEFA KULLANDIM AMA ARKADAŞIM DAHA ÖNCE KULLANMIŞSIN ÇOK USTACA KULLANIYORSUN DEDİ.BİLMEM ANLATABİLDİMMİ?BAYANLAR SADECE İSTESİN,BAŞARAMAYACAKLARI ŞEY YOKTUR.....

en son bır bayan kırmızı ısıkta durdukyere arkadan bana carpınca araba kullanmaktan vazgectım korkuyorum trafıge cıkmaya :D

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri