Başörtülü Kızlar Evde Mi Kalıyor?

---> Başörtülü Kızlar Evde Mi Kalıyor?

kapalı ızlarla evlenmek istenir derken kapalılardanda doğru yolda olmayanlar var önemli olan insanın yüreğindeki kapalı kutudur baş örtü kültürdür inanç değil dir benim annemde baş örtülü ama o atalarından gördüğü kültürü yürütmekte bunun dinle yada inançla hiç bir alaksı yoktur baş örtü takmakla ne müslüman olnur nede baska birsey.
baş örtülü kızlar neden evde kalsın ne güzel örf ve adetlerini sürdürmekte insan nasıl rahatsa öyle olmalı

kapalı ızlarla evlenmek istenir derken kapalılardanda doğru yolda olmayanlar var önemli olan insanın yüreğindeki kapalı kutudur baş örtü kültürdür inanç değil dir benim annemde baş örtülü ama o atalarından gördüğü kültürü yürütmekte bunun dinle yada inançla hiç bir alaksı yoktur baş örtü takmakla ne müslüman olnur nede baska birsey.
baş örtülü kızlar neden evde kalsın ne güzel örf ve adetlerini sürdürmekte insan nasıl rahatsa öyle olmalı

Başörtü örf ve adet değil, kuranda bayanlara emredilen şarttır.. karıştırmayın lütfen

Amaç cahil insanları kandırmak
Ne için kapandıklarını sebeplerini bilmeyenler bunun gibi safsatalara inandırmak için planan yazılar.
Ben çevremde evlenemeyen kapalı görmedim :D yoksa onlar uzaydamı yaşıor

Seni alacak var diye ( < - - ben ) böyle konuşmana gerek yok :D

kapalı olması yetmıyo bazıları var ustu forma altını sorma mısalı ama cabuk evlenıyolar :D

Başörtü örf ve adet değil, kuranda bayanlara emredilen şarttır.. karıştırmayın lütfen

kuranda emir diye birşey yoktur.herkesin yaptığı allah ile kul arasındadır.sevgili peygamberimize kitap inidiğinde peygamberimiz cebrail tarafından uyarılmısdır ey resulu sen benim son peygamberimsin ve sen benim sana gönderdiğim vahiyi yaymakla mesulsün insanları zorlama insanları ayırma sen sadece dini yay inana inanır inanmayan inanmaz bu senle kul arasında değil benim ile kul arasındadır.

~ƒєянαт¹9º³~;1644175' Alıntı:
kapalı olması yetmıyo bazıları var ustu forma altını sorma mısalı ama cabuk evlenıyolar :D

sevgili arkadasım bu videonun suanki konu ile bağlantısını çözemedim anlatırmısın?

kuranda emir diye birşey yoktur.herkesin yaptığı allah ile kul arasındadır.sevgili peygamberimize kitap inidiğinde peygamberimiz cebrail tarafından uyarılmısdır ey resulu sen benim son peygamberimsin ve sen benim sana gönderdiğim vahiyi yaymakla mesulsün insanları zorlama insanları ayırma sen sadece dini yay inana inanır inanmayan inanmaz bu senle kul arasında değil benim ile kul arasındadır.
Kuranda emirler vardır, ama bunu ister yaparsın ister yapman.
Evet şu dünya içerisinde Allah ve kul arasındadır, zorlama yoktur
Verilen şartların yerine getirmeyenler öbür kü tarafta cezalandırılacaktır ..

örtünmek allahın emri
çok yanlış bir düşünce
tabikide evde kalmaz..

evde kalma işi uydurma bişi baş örtüsüne gelince herkes inancı gereği yaşar buna bizler karışamayız

En önemLisi gÜzeLLik Şimdiki erkekLerin Tek derdi bu.

Adı üstünde söylenti ..kendini bilmez bi grup insan söyler hep böle dandik şeyler..cahildir bunlar amaç insanları 2 ye ayırmaktır..Kanmayın

çok saçma :s daha erken evlendiklerini gördüm ve duydum ama evde kaldıklarını hiç duymadım

Yok..Hani bir şekilde bir yerlerden türban konusunda pislik çıkaracaklar ya...Uğraşıp uyduruyorla nitekim..

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri