Başbakanın '' Çılgın Projesi ''

---> Başbakanın '' Çılgın Projesi ''

Mükemmel olacak olan ne? Bu proje hayata geçse ne olur geçmese ne olur? Evet yine önümüze attılar bir hayal onunla oyalanıp dururuz. Yıllardır AB ile türban ile oyaladılar şimdi de çılgın prje ile oyalanırız. Sevinin arkadaşlar yeni bir oyuncağımız oldu, biraz da bununla oynayalım. Bu ülkede enflasyonun olmasını işsizliğin olmasını terörün olmasını açlığın olmasını hiç konuşmayalım...

Terörün Amacını Herkez Biliyor

Peki Ya Kendi Milletine Düşman Olanlara Ne Diceksin?

Camileri Bombalama Planları , Darbe Planları Yapanlara..

Bunlarada Cevap Ver Diyeceğim Ama Konuşmandanda Belli

Eğer CHP'liysen Eski Genel Başkanınız Gibi Ergenekonun Avukatlığını Yaparsın :)

Camileri Bombalama Planları , Darbe Planları Yapanlara..

Eğer CHP'liysen Eski Genel Başkanınız Gibi Ergenekonun Avukatlığını Yaparsın :)

Kurduğun alakaya hayran kaldım doğrusu benim sorumla yazdıkların arasında bir bağlantı kurabiliyor musun? Benim konuşmam da ne var? Önce sen kendi konuşma tarzını sorgula. Benim veya senin CHP'li veya AKP'li olmamla be alakası var sorduğum sorunun? Önce bir konuyu kavra ya da yazdıklarımı iyi oku sonra cevap verirsen sevinirim. Kimsenin avukatlığını yaptığım yok üslubuna dikkat et. Mükemmel bir proje dedin bende neresi mükemmel bir proje dedim. Gayet açıktı sanırım sorum.

Konuyu Uzatmayalım thedead Kardeşim, Rahatına Bak.

Kurduğun alakaya hayran kaldım doğrusu benim sorumla yazdıkların arasında bir bağlantı kurabiliyor musun? Benim konuşmam da ne var? Önce sen kendi konuşma tarzını sorgula. Benim veya senin CHP'li veya AKP'li olmamla be alakası var sorduğum sorunun? Önce bir konuyu kavra ya da yazdıklarımı iyi oku sonra cevap verirsen sevinirim. Kimsenin avukatlığını yaptığım yok üslubuna dikkat et. Mükemmel bir proje dedin bende neresi mükemmel bir proje dedim. Gayet açıktı sanırım sorum.

Tamam Arkadaşlar Germeyin Ortamı Bişey Yok.

- - - -

Arkadaşım Benim Üslübumda Ne Var?

Senin Sorularına Cevap Verdim Kısaca..

Proje Türkiyeye Yapılıyor Arkadaşım

Babasının Hayrına Yapmıyor Yapan

Çıkıp CHP , MHP Ben Yapıyorum Dese Ona Bile Destek Veririm

Benim Taş Üstüne Taş Koyana Bile Saygım Vardır

Bu Memleket Bizim Başkasının Değil Ayık Ol.

Tamam Arkadaşlar Germeyin Ortamı Bişey Yok.

- - - -

Arkadaşım Benim Üslübumda Ne Var?

Senin Sorularına Cevap Verdim Kısaca..

Proje Türkiyeye Yapılıyor Arkadaşım

Babasının Hayrına Yapmıyor Yapan

Çıkıp CHP , MHP Ben Yapıyorum Dese Ona Bile Destek Veririm

Benim Taş Üstüne Taş Koyana Bile Saygım Vardır

Bu Memleket Bizim Başkasının Değil Ayık Ol.

Benim sorum neydi kısaca hatılayalım;

Bu projenin nesi mükekemmel dedim, hayata geçse ne olacak geçmese ne olacak dedim değil mi?

Senin cevabın ise bana şu aşağıdaki cümleler oldu;

Camileri Bombalama Planları Darbe Planları Yapanlara..

Eğer CHP'liysen Eski Genel Başkanınız Gibi Ergenekonun Avukatlığını Yaparsın

Şimdi benim sorum ile senin cevabın arasında bir bağlantı görebiliyor musun?
Üslubumda ne var demişsin. Ben kimsenin avukatlığını yapmıyorum, hiçbir siyasi parti ile alakam da yok olmadı, olamazda. Yani ne CHP'nin ne de Ergenekonon avukatlığını yapıyorum ne de eski bir genel başkanım var.

Senin taş üstüne taş koyanlara saygın olabilir. Ama benim yok. Benim için o projeji AKP'nin MHP'nin CHP'nin yapıyor olması da önemli değil. Birşeylere körü körüne bağlanmayı çoktan bıraktım. Ben önce o işe bakarım ne getirecek ne götürecek diye. İnsan kafasında bir fayda maliyet analizi yapar. Yapılan işi biraz sorgular. Hemen taş üstüne taş koyana saygım vardır demez. Unutmaki bu ülkenin tarihinde borç para alınarak sarayla da yapılmış. Onlar da taş üstüne taş koymuşlardı. Ama halkımız o taşların parasını yıllardır ödüyor.

Dediğin gibi yapan babasının hayrına yapmıyor. Benim paramla senin paranla yapıyor. Bu nedenle en azından yapılan işi sorgulama hakkım var, en azından nesi mükemmel olacak demek hakkım var.

Hani bana öğüt vermişsin ya "Bu memleket bizim başkasının değil ayık ol diye" verdiğin öğüdü önce kendin biraz dinle, yoksa rahat ol ben ayıkalı çok oldu, birşey yapılıyor iyidir demeyi bırakalı çok oldu...

Neyse dediğim gibi konuyu uzatmanın pek bir alemi yok. Söylemek istediklerim idrak edilmyor çünkü. Bu son mesajım, daha bu konu hakkında yorum yapmayacağım.

İyi forumlar.

Adam İStanbulluların kara kaşına kara gözüne yapmaz.

Birileri ihaleden para kazansın diye yapar. Bir de tabi İstanbulun altındaki contoryum yatakları ihaleci şirketin olsun diye. bakın ihale yabancılara verilecek.

ayrıca gereksiz. oğrazdan geçen gemilerden para alamıyorsun sen zaten. klavuz kaptan veremiyorsun onlara. ne gereği var kanal açmanın. adam bedava boğaz varken neden paralı kanaldan geçsin?

bi çok kişiye istiham sağlancak işsizlik bi nebzede olsa azalcak die düşündüğümden beğeniyorum kimin yaptığı önemli diil türkiyenin işine yarayıp yaramayacağı önemli

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri