Baş harfi A

---> Narsist depresif

canım bu gece o kadar sıkkın ki hiç bi ortam kurtaramadı bugun beni. İçim boğuk ayrılıktan sonra galiba hüzün başlangıcı diyebiliriz buna aslında bugün 2 saatlik bi buluşmam oldu bi kızla. Çok tatlı ama bilmiyorum ya olur mu olmaz mı yıllar sonra başka biri ? yanındayken tüm dertlerimi unutturabiliyo nasıl bişey anlamadım

---> Narsist depresif

bugün uzun zamandır olmadıgım kadar mutlu oldum iyi ki gitmişim bu kadarınıda beklemiyordum vallahi = )

---> Narsist depresif

balık tutar tuttugum balıgı meze yaparım masama direk tekne de uff ne planlar ne filmler ne filmleeeerr

---> Narsist depresif

Zira Balık Erkeği Neptün’ün zeka ve sezgilerini birleştirip kullanmaya başladığı andan itibaren yapamayacağı hiçbir şey yoktur. Hele bir işe girişirse… Tuttuğu işi bırakmaz ve şan, şeref, zenginlik ve aklınıza gelebilecek her şeyi kazanır.

---> Narsist depresif

tıpkı yükselirken olduğu gibi batarken de etrafındakileri kendiyle birlikte sürükler. Tıpkı bir geminin batışı gibi.

Üstelik öylesine romantik ve öylesine duygularınıza hitap eder ki, gemiyi terk edip gitmek aklınızın ucundan bile geçmez.

---> Narsist depresif

Bir Balık Erkeği’ne aşıksanız, sakın onu kıskançlık baskılarıyla bunaltmayın. Üstelik o, son derece sosyaldir. Hem kadın, hem de erkek arkadaşlarına eşit derecede ilgi gösterir. Ve siz onun gösterdiği ilgiyle deliye dönebilirsiniz. Sakın yapmayın. Çünkü onun için kadın, erkek ayırımı olmaksızın herkes arkadaşıdır. Şayet ona ihtiyacı olan anlayışı gösterecek olursanız, ödülünüz, muhteşem olacaktır.

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri