Baş harfi A

---> Narsist depresif

Bazen öyle bi yazıyorum ki aklımda hiç bişey yokken parmaklarım hareket ediyor işte o gecelerden birindeyim alkol adamı böyle yapıyor kanımda dolaştıkça beynim uyuşması gerekirken daha da hızlı çalışıyor

---> Narsist depresif

alkolu bıraz azaltsanaa be canısı.
Bu arada bızı uzenlerın taaaaaa a......k....
Hıc bırı degmez..

---> Narsist depresif

alkolu bıraz azaltsanaa be canısı.
Bu arada bızı uzenlerın taaaaaa a......k....
Hıc bırı degmez..

başka türlü bu beyin uyumuyor geceleri çok zorlanıyorum alkolsüz uyumakta aynen öyle bizi üzen herkesin üzecek olanında üzmeye calısanında üzmüş olanında aaaa

---> Narsist depresif

başka türlü bu beyin uyumuyor geceleri çok zorlanıyorum alkolsüz uyumakta aynen öyle bizi üzen herkesin üzecek olanında üzmeye calısanında üzmüş olanında aaaa

bunu bır kere daha soledın ama azaltarak bırakmaya calıs.
Hem o sekılde bunyen alısır. Yazık sanada vucudunada....

---> Narsist depresif

bunu bır kere daha soledın ama azaltarak bırakmaya calıs.
Hem o sekılde bunyen alısır. Yazık sanada vucudunada....

daha öncede söylediğim bir şey vardı canısı UMURUMDA değil bu dünya fırtınalı yaşamaktan bıktım sağanaktan bıktım . isyanım var evet baş kaldırıyorum ya düzelticem bu hayatı ya da tez gidicem bu hayattan 2 seçenek var

---> Narsist depresif

Yüregime basa basa
İçimden yar gidiyor
Ağlama iki gözüm
Biraz daha dur
Ay ayy ay ayy yanıyor ömrüm
Vallahi yamur çamur
Değmedi yüreğime
Söyle ben nerdeyim
Sen nerde
Söyle ay doğmadan
Düşmesin yaş gözüme
Söyle ben nerdeyim
Sen nerde
Söyle yamur söyle
Deşmeden yüreğime
Söyle gökyüne
O nerde
Söyle baksın gece
Dağlardan hasretime
Söyle bilmesemde
O nerde
Söyle ay doğmadan
Düşmesin yaş gözüme
Söyle gökyüzüne
O nerde

---> Narsist depresif

Sana Yazdigim sarkiyi, Sazimdan söker giderim.
Ben Aglayamam bilirsin.Yüzümü döker giderim.

Köpeklerimden Kusumdan, Yavrumdan cayar giderim.
Senden aldigim ne varsa, yerine Koyar giderim.

sen bu şarkıyı bile duysan BSG dersin bence bana hahahaha

---> Narsist depresif

Ulan içimdeki nefreti kelimelerle bile anlatamam habire sövüyorum tüm gündür ama herşey güzel olacak masalına bende inanmak istiyorum en azından bu gece be sadece bu gece !

---> Narsist depresif

Bugün ömür yarım gün, serbest kalsın fikrim
Senin tozlarını silemez tenimden ellerim
Varlık ruhu terk eder; gözüm gözünden ayrılınca
Bendeki Aşk Altın Misâli AĞIRLIĞINCA

---> Narsist depresif

Bu devranın binlerce sevgi müşterisinden biriyim Yalnızlığıma küfrederim, sensiz halden müştekilim İlelebette dönmez olsan; bil ki yalnız nöbetteyim Hatalarıma savaş açtım; her gün farklı kefendeyim Hayat günlük defter yaprağı; hazan gelir dökülür Gelirken ne getirilir ki ? Giderken ne götürülür ? Dertle anlaş devâ bul, üzüntü kalbi sömürürür Yüzüne baktığım her an cennetten bahçe görülür Gülüşle şen değil gönül bucaklarında harabeler Bu hilekâr tavırla geçer fena saatler Seni içeren masallarım anlatılacak kadar kısa değiller Aşk ilinde bir tarafta cüceler diğer yanda devler

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri