Banyo Olayi..!

LoseYourSelf

Kayıtlı Üye
eğer elektrikli şofbene sahip bir banyonuz varsa, soğuk bir kış gününde korku içinde banyo yaparsınız, her an sigortaların atma ihtimali çok yüksektir ve siz banyo yaparken sigortaları tekrar kaldıracak bir insan yoksa evde, banyoda köpükler içinde kalırsınız ve buz gibi soğuk suyla durulanır ve ardında da hasta olursunuz.

neydi lan bu sarkının sözleri..off ya allah kahretsin tamda nakaratına geliyodum.....

bir zamanlar:

ya sofbenin tüpü biterse napacam ben lan? *

(.mına kodum ihlası seni , biraz açsam sıcaksın biraz kızsam donarsın ortan yok mu senin allahsız!!)

mutfak banyo arası bir diyalog...

+ anneeee!!!
- neeee vaaaaaar?
+ ya yine mi bulaşık yıkıyosun sen yaaa!
- dur hemen iki parça kaldı
+ kapat şu sıcak suyu dondum yaaa!
- dur iki bardak kaldı sabret...

"su kesilmeden şurdan bi çıkabilsem"

ilk şampuan durulanırken: oha lan bu su niye kahverengi? demekki yıkanma periyodunu sıklaştırmalıyım en azından yılda yıkanma sayımı çift haneye çıkarıyım diye düşünülür.

ikinci şampuan durulanırken: hımm aslında saçlarımda rasta yokmuş kirden yapışmışlar

kafada krem varken ve keselenirken: olamaz ya cüzzam illeti var bende derim parça parça dökülüyo (yakından incelenir parçalar) aa bunlar vücudumdan parçalar değilmiş artık derim olan elbisenin parçalarıymış

son şampuanda durulanır adetten bir gusül abdesti alınır: "gerçi az sonra gider bu abdest gitmese de kullanıcam sanki"
bornoz giyilirken aynada kendinizi görürsünüz: "popomda dolunay gibi parlıyo be aslında ben beyazmışım"

# ulan ya şindi ayağım kayarda,küvetin içinde bi de kendi pekmezimizin içinde kayak yaparsam!!!

bide banyodaki tuvallet kullanılıyorsa:
-ulan kim yaptı bunu şampuannın kokusunu bile bastırıyor sifonu cek cek gitmiyor yok boyle 1 haftalık yapıyorlar galiba yuhh yani

ay ay ay... ay ananı s.... yandım. oy oy oy.

girerken :
bu sefer çabuk çıkcam,bu sefer kesin çabuk çıkıcam
banyoda :
şarkı,şakıma,ötme,arya,uzun hava,musiki,....vs vs
çıkarken :
off 1 saat olmuş yine...lanet olsun...hapşuuuu....

kafa şampuanlı, gözler kapalıdır, arka arkaya ve seri bir şekilde düşünülür;

+ bu su da delikten gidiyor anladık da, bu ses neyin nesi arkadaşım, tırsmaya mı geldik buraya..
+ malum arkadaşlar banyoyu severlermiş ama..
+ bismill...
+ hadi! hadi! az kaldı! az kaldı! son bir defa daha suyu vuryorum ve gözlerimi açıyorum..
+ bismill...

1-lan bu sınav da sıçış nolacak halimiz..
2-oha göbek yapmışım bu hafta az yiyeyim bari..
3-tera patrik, hedır brok..
4-*hiç bişey..

İns beenirsiniz.. rep lerinizi bekliorm..

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri