Banlanan üyeliğim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

heustr

Kayıtlı Üye
Merhabalar 2011 de üye olmustum üyeliğime girdiğimde ban yemişim bumu adaletiniz 10 tane mesaj atınca link verebiliyormuşuz hem reklam yasak deniliyor hem site oyun tanıtımı için bölüm aşmışsınız üzgünüm 10 mesaj atmam gerekiyor üyeliğimi banlanamasaydınız !

heus

---> Banlanan üyeliğim

Heus benim yönetici nickimdir 2011 Yılında üye olmuştum , daha sonra baya girmedim 2 yıl gibi şimdi işim oldu girdiğimde banlandığım yazıyor idi büyük ihtimal 10 mesajatınca ban yemiştim admin bey forumdan sogutuyorsunuz ,
10 mesaj link koymak için fazla değilmi 10 mesaj atıncada ban atmak sizce ne kadar doğrudur oyun tanımı için geldim buraya ...

---> Banlanan üyeliğim

çünkü sebep çok uzun neden ban yediğimi bileyim yeter

"<--DuslerForum Bilgilendirme Sistemi-->
Aşağıdaki Sebep´ten Dolayı Banlandınız:

Forum Kurallarını İhlal Etmek

- Reklam Yapmak Olabilir
- Argo veya Küfür Olabilir,
- Forum Huzurunu Bozmak Olabilir,
- Virüs İçerikli Dosya Paylaşımı OLabilir,
- Saçma Veya Anlamsız Nick ( Üye Adı ) Olabilir,
- Tanıtım , Pazarlama, Siyaset Konusu oLabilir,
- MSN Vermek Veya MSN İstemek OLabilir.

- Facebook vermek, Facebook İstemek veya Soyadınızı vermek veya Vermeye Çalışmak OLabilir.

Haksız Yere Banlandığınızı Düşünüyorsanız
OzkaN[MENTION=111354]ozkanka[/MENTION]ramaN.com MSN Adresi ile Online İletişim Kurabilir.
veya AçıkLama İle Mail AtabiLirsiniz ..

Ceza Süreniz: Süresiz
"

---> Banlanan üyeliğim

Heus benim yönetici nickimdir 2011 Yılında üye olmuştum , daha sonra baya girmedim 2 yıl gibi şimdi işim oldu girdiğimde banlandığım yazıyor idi büyük ihtimal 10 mesajatınca ban yemiştim admin bey forumdan sogutuyorsunuz ,
10 mesaj link koymak için fazla değilmi 10 mesaj atıncada ban atmak sizce ne kadar doğrudur oyun tanımı için geldim buraya ...

Merhaba

Kurallar Bellidir O Yüzden Herhangi Eleştiriye Açık Değiliz

Lakin 10 Mesaj Atmak Sizi Forumdan Soğutuyorsa Girmemenizi Önerebilirim.

---> Banlanan üyeliğim

çünkü sebep çok uzun neden ban yediğimi bileyim yeter

"<--DuslerForum Bilgilendirme Sistemi-->
Aşağıdaki Sebep´ten Dolayı Banlandınız:

Forum Kurallarını İhlal Etmek

- Reklam Yapmak Olabilir
- Argo veya Küfür Olabilir,
- Forum Huzurunu Bozmak Olabilir,
- Virüs İçerikli Dosya Paylaşımı OLabilir,
- Saçma Veya Anlamsız Nick ( Üye Adı ) Olabilir,
- Tanıtım , Pazarlama, Siyaset Konusu oLabilir,
- MSN Vermek Veya MSN İstemek OLabilir.

- Facebook vermek, Facebook İstemek veya Soyadınızı vermek veya Vermeye Çalışmak OLabilir.

Haksız Yere Banlandığınızı Düşünüyorsanız
OzkaN[MENTION=111354]ozkanka[/MENTION]ramaN.com MSN Adresi ile Online İletişim Kurabilir.
veya AçıkLama İle Mail AtabiLirsiniz ..

Ceza Süreniz: Süresiz
"

http://www.duslerforum.org/heus-banned-t398643.html?t=398643&highlight=heus

Reklam Sebebiyle Banlandığınız Gürünmektedir.

---> Banlanan üyeliğim

Merhaba

Kurallar Bellidir O Yüzden Herhangi Eleştiriye Açık Değiliz

Lakin 10 Mesaj Atmak Sizi Forumdan Soğutuyorsa Girmemenizi Önerebilirim.

bakın ben kaç yıldır forumlarda üyeyim yada yöneticilik yapıyorum kısıtlamalar üyeleri soğutur üye olarak gelin foruma birgün bakın , hadi bir işiniz var yada yardim isteyeceksiniz link vermek zorundasınız bu olay kişiyi spam yapmaya itiyor onu hiç düşünüyormusunuz acaba ben düşünüyorum gereksiz bir kural sonra kişiyi spamdan banlıyorsunuz hiç mantıklı gelmiyor ben üyeliğim içi buradadayım sadece ban sebebini öğrenmek istiyorum fazla konusutugum için özür dilerim.

---> Banlanan üyeliğim

bakın ben kaç yıldır forumlarda üyeyim yada yöneticilik yapıyorum kısıtlamalar üyeleri soğutur üye olarak gelin foruma birgün bakın , hadi bir işiniz var yada yardim isteyeceksiniz link vermek zorundasınız bu olay kişiyi spam yapmaya itiyor onu hiç düşünüyormusunuz acaba ben düşünüyorum gereksiz bir kural sonra kişiyi spamdan banlıyorsunuz hiç mantıklı gelmiyor ben üyeliğim içi buradadayım sadece ban sebebini öğrenmek istiyorum fazla konusutugum için özür dilerim.

Ben Sizin Kim Olduğunuzu, Nerde Yöneticilik Yaptığınızı Bilemem.

Eğer Yöneticilik Yaptıysanız Bilirsiniz Kurallar Sabittir.

Paylaştığınız Link hakkında Bilgim Olmadığı İçin Size Daha Fazla Yardımcı Olamıyorum.

---> Banlanan üyeliğim

Konunuz içeriğini göremiyorum :)

<--DuslerForum Bilgilendirme Sistemi-->
Bu Konuyu GoruntuLeyebiLmeniZ için Forumda En Az 100 Mesajınız oLmalı. Sizin Şuanki Mesaj Sayınız 15 tanedir

Mesajdada Belirttiğim Gibi " Reklam " Üzerine Banlandığınız Söylenmektedir.

---> Banlanan üyeliğim

Ben Sizin Kim Olduğunuzu, Nerde Yöneticilik Yaptığınızı Bilemem.

Eğer Yöneticilik Yaptıysanız Bilirsiniz Kurallar Sabittir.

Paylaştığınız Link hakkında Bilgim Olmadığı İçin Size Daha Fazla Yardımcı Olamıyorum.

Tamamdır neyse giden gitti ben online oyun kategorisine yeni lansman edilen oyun hakkında konu açtım reklam değil oyun tanıtım kısmı inş ban atmazsınız reklam diye :)

---> Banlanan üyeliğim

Tamamdır neyse giden gitti ben online oyun kategorisine yeni lansman edilen oyun hakkında konu açtım reklam değil oyun tanıtım kısmı inş ban atmazsınız reklam diye :)

Forum Kuralları Gereği Facebook , Twitter Adresi Vermediyseniz Sıkıntı Olmaz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri