banada yardm edecek olan ???

ıssız_ada

Bayan Üye
banada yardım edin :(

2 yıldır bi cocuqu seviorm... ama imkansz biri gibi aslnda degilde öyle oldu fazla deger vermisim :( simdi konusmuorm bi ara 8 ay boyunca hic konusmadım yuzunu görmedm ama cok özledm simdide cok özlürmm ne yapmam gerek bilmiorm :S hala susmalımıyım yoksa konssammı :S
azcık anlasın diyorum nasıl oluyormus o bi kac kez konsmaya calstı ama ben donuk kaldm.. simdi ise cok ama cok özlüorm napsam ki ??

---> banada yardm edecek olan ???

Ah Siz Kızlar Yokmusunuz Atılan Adımı Marifetmiş Gibi Geri Çeviriyorsunuz xD

Seviyorsan Eğer,Onunda Duygularını Bir Arkadasın Vasıtasıyla Öğrenmeye Çaliş.Ama Çok Cesaretliyim Diyorsan Kaybedecek Birşeyim Yok Diyorsan Açıkça Söyle. :)

iide oda biliorki sevdigimi :S cocuk bana eger seni baska kzlar gibi görseydm ve benm yermde baska biri olsaydı simdiye kdr senle kesn cıkardı ama baska amac icin dedi .. o sadece kaybetmek istemiormus :S kafam karısık :S

O 8 aylık arada unuturdum falan deme. Böyle devam ederse ister istemez unutucaksın zaten. Öyle sevgiler vardır ki unutmak için 8 ay yetmez. Daha fazlası gerekir. Ya da her zaman kalbinin ve aklının bir köşesinde kalır.

Seninkinin böyle bir şey olduğunu sanmıyorum. Çocukta sen nasıl olsa çantada kekliksin diye oyalıyor bence seni. Biraz kendini geriye çekmelisin. Seninde ulaşılmaz olduğunu anlasın.

Benden bu kadar :)

Seninkinin böyle bir şey olduğunu sanmıyorum. Çocukta sen nasıl olsa çantada kekliksin diye oyalıyor bence seni. Biraz kendini geriye çekmelisin. Seninde ulaşılmaz olduğunu anlasın.

aynen öyle iste ... bende cektm kendimi nbr nbr o kdr.. oda bi kere oldu herhalde.. cektm kendimide zor oluor...

iide oda biliorki sevdigimi :S cocuk bana eger seni baska kzlar gibi görseydm ve benm yermde baska biri olsaydı simdiye kdr senle kesn cıkardı ama baska amac icin dedi .. o sadece kaybetmek istemiormus :S kafam karısık :S
Üstteki Arkadas Çok İyi Biliyor Onun Dediğine Uymalısn.

Naber ,NasıLsın biLe demiceksin :)

Değmez, bak hayatına en güzeLi bu :)

deniyorum bakalm.. fikiriler icin tskler tm vazgeciordm yine konusmaya baslıcaktm... vazqectm :)

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri