Babam'ın burnunu kırdım | İtiraf

Director23

Banned
Bir itirafta ben yapayım bari ...

Tam hatırlamıyorum yaşımı ama daha anasınıfına gidiyordum yanılmıyorsam. Yaz ayındaydık,temmuz felandı sanırım. Bursa'ya teyzemlere tatile gelmiştik. Bir arkşam Bursa'da lunapark'a gitmiştik.

Tabi lunaparktan içeri girer girmez ben hepsine saldırmaya başladım.(Oyuncaklara yani ) Neyse babam 1 tane bilet aldı geldi , çarpışan arabaya bineceğiz. Babam kucaklamış beni ayakta bekliyoruz sıranın bize gelmesini. O sırada ilgimi çeken başka bir şey gördüm gondoldu sanırım . Babama , ona da bineceğim dedim. O da bi dur şuna bin bi sonra düşünürüz dedi ben de hayır söz ver ona da bineceğiz dedim o da hayır dedi ben de kafa attım burnun da kanlar akmaya başladı.

Özür dilerim baba :174:

---> Babam'ın burnunu kırdım | İtiraf

Bende küçüktüm 7 yaşlarında filan. Sakız çiğniyorum, her şişirmem de babam geliyor geliyor patlatıyor eliyle yüzüme yapışıyor. Baba yapma diyorum, hala muzur çocuklar gibi devam ediyordu. Artık 1 oldu 2 oldu 3 oldu, etkiye tepki bende yumruk atmıştım ön dişi arkaya yapışmıştı sonra bütün üst dişlerini porselen yaptırmak zorunda kaldı :D Bende o yaşımda, kız başımla nasıl becerdiysem. Refleks işte. Ama seninki de ayrı bir psikopatlıkmış cidden :D

:11: nasıl bir psikopatlıktır yahu.

Ne bileyim, bizim memlekette o zamanlar salıncak ile kaydıraktan başka bir şey görmediğimiz için Bursa'da o kadar aktiviteyi,oyuncakları görünce kendimi kaybettim hepsine binecem ,hepsi benim moduna girdim :D

Bende küçüktüm 7 yaşlarında filan. Sakız çiğniyorum, her şişirmem de babam geliyor geliyor patlatıyor eliyle yüzüme yapışıyor. Baba yapma diyorum, hala muzur çocuklar gibi devam ediyordu. Artık 1 oldu 2 oldu 3 oldu, etkiye tepki bende yumruk atmıştım ön dişi arkaya yapışmıştı sonra bütün üst dişlerini porselen yaptırmak zorunda kaldı :D Bende o yaşımda, kız başımla nasıl becerdiysem. Refleks işte. Ama seninki de ayrı bir psikopatlıkmış cidden :D

Seninki de güzelmiş :D Adama masraf çıkarmışsın :D

Seninki de güzelmiş :D Adama masraf çıkarmışsın :D
Ama yapma yapma diye ikaz etmeme rağmen devam etti, bendeki sinir. Küçüklüğümden belliymiş zaten sinirli bir insan olacağım :D İkaz ettiğim halde muzur çocuklar gibi devam ederse, sonu masraf olur napalım. Hala gülerken filan, dişleri gözüktüğünde porselenlere bak be amma güzel duruyor derim. Kocaman oldun, hala unutmadın ama doğru nasıl unutulur ki diyor. Özür dilerim baba diyorum her defasında, ama iş işten geçti :D

xD ben de arkadaşımın dişini kırmıştım.. :181: çok eğlenceli oliuuyoo :82:

kimbilir arkadaşlarınıza ne gibi işkenceler yaptınız hadi itiraf edin :D

isabet olmuş xD şiddete karşıyım ama sen haketmişsin

Anasıfına giden bir çocuk kucağa alınır mı ya şimarıklığın danıskası :D:150:

Bütün arızalar buraya toplanmış :) arızalar forum olsa yeridir :D

Vay canavarlar sizi vay!!!
:) Yazik adamcagizlara :) bizim hilal daha 6-7 aylikken annesini bayiltiyordu :) kafasi bebekliginden beri cok saglam mas. Tas gibi Resmen. Kafasi kafama carpsa benimki aciyor :)
6-7 aylikken annesinin burnuna bi kafa atti ablamin kucagindaydi ablam bayiliyordu nerdeyse :)

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri