Baba kız öpüşüyor yorumlar size kalıyor.

BayV

Kayıtlı Üye
17632052.jpg

Hakan Ural ve Sibel Can'ın kızları Melisa Ural'ın bugün facebook' ta paylaştığı fotoğraf sosyal medyada büyük tartışma yarattı.

Melisa Ural facebook hesabından babasıyla dudak dudağa çektirdiği fotoğrafını paylaştı. Bir asansörün içinde çekilen bu fotoğraf; sosyal medyayı da ikiye böldü.

Bir çok kişi bu öpücüğü farklı noktalara çekmenin çok yanlış olduğunu bunun baba-kız sevgisinin bir göstergesi olduğunu ifade etti. Bazıları da bu tür bir öpücüğün bizim kültürümüzde hoş karşılanmayacağı görüşünü dile getirdi

BÜYÜK BİR ŞAŞKINLIK YAŞIYORUM

hurriyet.com.tr'nin ulaştığı Hakan Ural ise " Çok büyük bir şaşkınlık yaşıyorum. Bu insanların işi gücü yok mu ! Biri onu yazmış biri o fotoğrafı yorumlamış." dedi.

---> Baba kız öpüşüyor yorumlar size kalıyor.

Yuh diyorum baska birsey deniyorum. Sapittilar iyice...
Yuh ki ne Yuh..

Onlar böyle sevviyorlar birbirlerini size ne kardeşim)

Umarım herkes ay çok yakışıyorlar falan demez. Baba kız nan bu. Arada sevgi var ondan yapışmıştır demeyin arzuyla öpüyor yani. Hani sevgili olacak değiller de :H Yo yo belki olabilirler :H Kız kardeşini satan erkekler vardı, Kızına tecavüz eden babalarda görmüştük neden olmasın ? Bence o sevgi mevgi değil. Gerçi banada soran yokta xD

On yasından sonra öpemezsin bay baba :M Ayrıca bizim millet kaldıramaz yani o yüzden savunmasıda sacma :M Git baska ülkede öpüs cok istiyorsan.

Kötü niyet aramamak lazım fakat onayladığımız bir sevgi gösterisi değil tabiki.

su hale baksaniza, iftira atmak istemem, baba kiz, baska manada opusseler zaten foto cekip koymazlar. o dediklerine inansamda. sunlarin hallerine bakinca baba kiz gibilermi?
ne igrenc birsey,
en nefret ettigim sey zaten cocuklar bebek olsun cocuk olsun 3 yasindada olsa 5 yasindada olsa, cocuklarini dudaklarindan opmeleri.
cok sinir oluyorum. neden yani, bir insan bir cocugunu ne diye dudagindan oper ki?
sevgilerini yanaklarinda gosteremiyorlar mi?

su hale baksaniza, iftira atmak istemem, baba kiz, baska manada opusseler zaten foto cekip koymazlar. o dediklerine inansamda. sunlarin hallerine bakinca baba kiz gibilermi?
ne igrenc birsey,
en nefret ettigim sey zaten cocuklar bebek olsun cocuk olsun 3 yasindada olsa 5 yasindada olsa, cocuklarini dudaklarindan opmeleri.
cok sinir oluyorum. neden yani, bir insan bir cocugunu ne diye dudagindan oper ki?

Değil mi ? Şimdi ben babamla öpüşsem olur mu eşşek kadar adamım. Bazen Eşşek sıpası diyip küçüksüyor yani ama olmaz. Ya da olur mu ki dur babama bi sorayım.

Sordum oldu oğlum yapacak işin mi kalmadı dedi xD

Değil mi ? Şimdi ben babamla öpüşsem olur mu eşşek kadar adamım. Bazen Eşşek sıpası diyip küçüksüyor yani ama olmaz. Ya da olur mu ki dur babama bi sorayım.

Sordum oldu oğlum yapacak işin mi kalmadı dedi xD

:) sormadinsa, dayak yemeyi istemiyorsan sorma :)
SIKIYORSA annemle opusebilirmiyim diye sor... tevbe est.tevbe

birde bunlarin tersler vardir...
telafuzu bile tuylerimi urpertiyor. tevbe YaRABBIM'e tevbe...

ne igren bir goruntu...

yukarda resimde, hic baba kiz opusune degilde burdan baktigimda sehvetle opusen iki sevgili gibi, tevbe estagfirullah...

:) sormadinsa, dayak yemeyi istemiyorsan sorma :)
SIKIYORSA annemle opusebilirmiyim diye sor... tevbe est.tevbe

birde bunlarin tersler vardir...

telafuzu bile tuylerimi urpertiyor. tevbe YaRABBIM'e tevbe...

ne igren bir goruntu...

yukarda resimde
, hic baba kiz opusune degilde burdan baktigimda sehvetle opusen iki sevgili gibi, tevbe estagfirullah...

Deliyim ama o kadarda değil geçen yanağından öptüm kodummu duvara yapıştırırım bakışları vardı, yemez tabi.

Şaka bi yana bahsettiğiniz gibi çok iğrenç bir tablo çıkmış ortaya. Bu sevgi falan değil. Sevgi ise aranızda kalsın neden böyle abartıyosunuz ki değil mi ?

Deliyim ama o kadarda değil geçen yanağından öptüm kodummu duvara yapıştırırım bakışları vardı, yemez tabi.

Şaka bi yana bahsettiğiniz gibi çok iğrenç bir tablo çıkmış ortaya. Bu sevgi falan değil. Sevgi ise aranızda kalsın neden böyle abartıyosunuz ki değil mi ?

:) aman okadarda degil...

galiba, hava atacak soyle yakisikli bir sevgili bulamamis dudagina yapisacak. babasida unlu yok. ses getirsin iste...

normalde bukadar sevdikleride yoktur belki birbirlerini :) aman... onlar yapmis yapacaklarini bizde gunahlarina ortak olmayalim (dedim diyecegimi simdide gunaha girmeyelim diyorum) hehe benim isimde iyi.. de de sonra dememis gibi davran, ne ala memleket :)

Aynen nefret ediyorum çocuğu bile olsa dudağından öpen insanları. Hepsi iğrenç. Bu resimse ayrı iğrenç, mide bulandırıcı

Aaaa lütfen biraz modern olun ne öyle igrenc falan diyorsunuz,çağa ayak uydurun beyler bayanlar bırakın kim kimi nerede nasıl öpmek istiyorsa öpsün 2012 yılındayız devir değişti artık ayy ne kadar geri kafalısınız yobazsınız)) diye bir yorum gelirse hiç şaşırmam...

Biz babalarımızın yanında yatmaya bile çekinirken şimdi babalar dudaklardan öpülüyor, Hani biz sevmiyormuyduk babamızı yada daha mı az seviyorduk ama bize böyle ögretilmedi edebe aykırı

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri