Azmiyle örnek oluyor

İnci

1907
Prenses
Kırıkkale'nin Yahşihan ilçesinde bedensel engelli Emrullah Ünal (43) kimseden yardım almadan tüm işlerini kendisi yapıyor. Irmak beldesinde 2 kızıyla birlikte yaşayan Ünal AA muhabirine küçük yaşta geçirdiği felç sonucu ayaklarını kullanamadığını söyledi. Eşiyle boşandığını ve kızlarının kendisinin yanında kaldığını ifade eden Ünal evin tüm işlerini kimseden yardım almadan kendisinin hallettiğini belirtti. İzmir Büyükşehir Belediyesinde bir müddet çalıştıktan sonra emekli olduğunu ve Irmak beldesine yerleştiğini anlatan Ünal engelliler için özel motorlu aracıyla her yere gidebildiğini söyledi.Gerektiğinde motorunun bagajında taşıdığı tekerlekli sandalyesini kullandığını belirten Ünal şöyle konuştu:

''Kırıkkale'ye yaklaşık 20 kilometre mesafedeki beldeden günü birlik gelip gidiyorum. 65 kilometre uzaklıktaki Ankara'ya bile motorumla gidebiliyorum. Ankara'da motorumu bir kenara park ettikten sonra tekerlekli sandalyeme binerek işlerimi takip ediyorum.''
Resmi kurumlarda işi olduğu zamanlarda biraz zorlandığını ifade eden Emrullah Ünal ''Çünkü birçok resmi kurumda giriş çıkışlarda özürlüler düşünülmemiş. Tekerlekli sandalye kullanımına uygun değiller'' dedi.

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri