AyrıLık SmsLeri 18

-Ediz1912-

Türkiye'nin üç büyükleri; Mustafa,Kemal,ATATÜRK!
Webmaster
Sadece Sen Gitmedin, Mutlulugum Aklim Gururum Serefim Kalbim Ve CanimSeninle Birlikte Gitti, Bana Biraktigin Seyler Ise Yikik Dokuk BirDunya Dert Ve Anilar...

Silinir Diyorlar En Aci Izler, Bitermis Kislarim Gelirmis Yazlar,Bilmezler Su Gonlum Derinden Sizler, Unutursun Diye Soylemek Kolay...

Senin O Yesil Gozlerin Ormanlar Kadar Derin Irmaklar Kadar Serin Cocuklar Kadar Masum Ama Bi Yilan Kadar Zehirli....

Gun Gelecek Hesap Vereceksin Yaptiklarinin Cezasini Cekeceksin BelkideBu Satirlari Okudugunda Pismanlik Duyacaksin,o Zaman Ne Yapacaksin?

Ceylanlarin Vuruldugu Bir Dagbasinda Cicekler Acarmi?zalim AvcilarinKursunundan Ceylanlar Kacarmi?senin Gibiler Asktan Anlarmi?bu CeylaniVurdun Artik Yasarmi?

Teninin Kokusuna Hasret Oldugum,gozlerine Ekmek Banipta KatikYaptigim,bunlari Hakedercek Ne Yaptim,cezami Neden Bu Kadar Agir KestinOmrum Yetermi Saniyorsun..

Sanmaki Askinla Delirdim Simdi Nefretin Bagrimda Hancer MisaliGezerim.bu Satirlari Okursan Cok Iyi Anlarsin Beni.nefretimsin ArtikSevdigim Degil.

Hatirlarmisin Ben Seni Ne Cok Sevmistim,saatlerce Gozlerine BakardimSana Doyamazdim Bakmalara Kiyamazdim Hasretin Yaksada IsyanlaraSarilmazdim,sevmistim Seni.

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri