AYNI PC'de 2 WARROCK AÇMA YÖNTEMİ

4MinoRMacH1Né

Hard Work Beats Talent
Kayıtlı Üye
Mantıgı anlatıyorum arkadaslar bır bılgısayarda nekadar oturum acarsak okadar Warrock acabılıyoz. İlk önce yapmamz gereken BASLAT>DENETIM MASASI>KULLANICI HESAPLARI>YENI HESAP OLUSTUR (hesap türünü bilgisayar yöneticisi olarak seçin) diyerek hesabımızı olustruyoruz.Ardından ılk oturumda warrockı acıyoruz sonra BASLAT>OTURUMU KAPAT>KULLANICI DEGISTIR (KISAYOLU wındows logo tusu+ L) dıyerek dıger hesabımı acıyoruz,ardında o oturumdada warrocka tıklayıp normal bır sekılde acıyoz ve ıste karsımızda 2tane Warrock.Bu sekılde ıstedıgınz kadar oturum acıp bı okadarda warrock acabılırsnz.

NOT: Eger swap yapıcaksak oyuna gırdgmzda 2.oturum hata verıyor ALT+TAB yaparak hatayı ekrana getırıp entera basıyouz ve dıer oturmda oyuna baslıyor.

öNEMLi:Son birsey daha oyunun cözünurlugu ile normal ekran çözunurlugunu aynı yapın aksi taktirde sorun yasayabılırsnz.

---> AYNI PC'de 2 WARROCK AÇMA YÖNTEMİ

ARKADAŞLAR ÖNCELERİ BUNA İNANMIYORDUM AMA BENDE DENEDİM GERÇEKTENDE SAHTEKAR BUNLAR..!!!!

ARKADAŞLAR BU ARALAR BİR SİTE ÇOK POPÜLER. WARROCK ADI ALTINDA AÇILMIŞ WARROCKPARA.NET SİTESİ.. SAKIN GİRİPTE MSJ YAZIP PRE KAZANMAYI BEKLEMEYİN.YALAN DOLAN BİR SİTE.. 300 MEAJ YAZINCA 3 GÜNLÜK GOLD PRE VERİYOR HESAPTA :) FLOOD DİYE BİR OLAY VAR O YASAK FLOOD Bİ KONUYA KOLAY KAZANC SAGLAMAK ICIN SUREKLI YAZMAK ANLAMINA GELIYOR.. VE ARKADAŞIN BİRİ FLOOD YAPMAMASINA RAĞMEN VE HATTA TEŞEKKÜR EDENE BİLE RİCA EDERİMİ ÖZEL MSJ ATARAK SÖYLEMESİNE RAĞMEN 275 OLAN MESAJ SAYISI KENDİ UYDURDUKLARI BİRTAKIM YALANLARLA 100'E İNDİRİLMİŞTİR.. O YÜZDEN SONRADAN PİŞMAN OLMAMANIZ İÇİN SÖYLÜYORUM BUNLARI SİZE WARROCKPARA.NET YALAN BİR SİTEDİR...VAKTİNİZİ EMEĞİNİZİ BOŞUNA HARCAMAYINIZ..

İŞTE İSPAT;KAFALARINA GÖRE UYDURDUKLARI SEBEPLER..

ADMİNİN BİRİ
Dr3amTone demiş ki:

Yanlış yere konu açımı. :----- GEREKÇEYE BAK (HABERLER BÖLÜMÜNE BIÇAK MODUNUN GELDİĞİNİ YAZMIS NESİ YANLIŞ BUNUN)

Kötü Türkçe Kullanımı. :------BURASI WARROCKPARA.NET TÜRK DİL KURUMU DEĞİL

Çaktırmadan flood yapma çalışmanız. :------ ÇAKMIŞSIN DEMEKKİ BAK. Kİİ FLOOD YAPMADIM

Eski konuları canlandırmanız. :-----DAHA DÜN ÜYE OLDUK NERDEN BİLELİM ESKİDEN AÇILDIĞINI

Ve başka şeyler.. :-----GEREKÇEYE BAKINIZ NE O ''ŞEYLER'' ÇOK MERAK ETTİM..

Bunlar yüzünden ceza aldınız.

SONRADAN PİŞMAN OLMA ŞİMDİDEN DİNLE BİZİ..

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri