AwFuLun iTiraFı x)

bazıLarınız aşk var demiş bazıLarınız yhoK eminim Var diyenLer aşktan nasibini aLmamış kişiLerdir kim ne Derse desin ister var diin ister awfuL qibiLer inanmaz diin ben yinede aşkın var oLduquna inanmicam bakın aşk rafta duran oyuncak qibidir bir fiyat etiketi konuLur biri qeLiR aLır kukLaymış meğer asLında her aşkın bedeLi Vardır beDeL yerine qerçek sevqi ve deqeR ama bazıLarı işi bitince kuLLanmadıqını raFa kaLDırıyo o misaL aşK yhok arTıK ;)

bazıLarınız aşk var demiş bazıLarınız yhoK eminim Var diyenLer aşktan nasibini aLmamış kişiLerdir kim ne Derse desin ister var diin ister awfuL qibiLer inanmaz diin ben yinede aşkın var oLduquna inanmicam bakın aşk rafta duran oyuncak qibidir bir fiyat etiketi konuLur biri qeLiR aLır kukLaymış meğer asLında her aşkın bedeLi Vardır beDeL yerine qerçek sevqi ve deqeR ama bazıLarı işi bitince kuLLanmadıqını raFa kaLDırıyo o misaL aşK yhok arTıK ;)

Var Diyenler a$ktan Nasibini aLmami$Lardir :)) hic güLecegim yoktu awful..

Sen Benim a$ktan Cektigimin %1'ini Cekmemissindir..

her insan $u iki cümleyi kurar jayatı boyunca ''yha aşk ne güsel bişimişh''
''aşk die bişi yok herşey yalan'' sonunda da ya doru insanı aramaya başlarlar ya da awful gibi aşka inanmamaya...ben şuanda ikisinin arasındayım :D

hea bide bi söz var 'a$k elmayı yemekle başlar ayvayı yemekle biter...' die :D:D

aLtınaY daha yaşın Kaç baŞın Kaç deget:D:p

senin temiZ kaLpLiliqiNi KullananLar utansın öRnekte verirdim ya ..banım daha yeni acıLdı neyse aşKa inanmıyoRum deme yanLış bana qöRe başına ne qeLiceqini yaRın ne oLucaqını biLemezsn daha 16 ya$ındayız zaman qecsin bıRakırsın bu cümLeleri eminim haTTa buNa

bir insanna ne kadar baglanırsan hep acı cekerisn bunu hic unutma ben kendim yasadım halende acılarını cekiyorum insanlara ne kadar deger verdiysem ne kadar cok baghlndıysam hep acı cektim bu nedenle fazla baglanmayacaksın

bir soz vardır
hic bir zaman dostuına fazla deger verme bir gün düsmanın olabilir
hir bir zaman düsmanına kin tutma bir gün dosrun olabilir

sana katılıyorum seker aska hele hele bası erkeklere hiç guvenlmes...bnde ne saman tam bu dediğimde o sırtımdan vuruoo...ama inanıyorum gerçek askı birgun bulucam

ashka inanmayanlarin dostluga güveni vardir.......cogunun en azindan ......ama bn aska inanmayarak hayatimi yasadim, dostluga canimi vererek cehennemde yandim.....

"anLamama yaRdım ettin aşk yoktuR ve saRışınLaR ...tuR :D şaka bi yana bnde aşka inanmayanLaRdım aRkadaşım :D çok deRtLi oLdu ama :D

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri