Avrupa Yakası'nı özlüyor musunuz?

` Nur ~

Bayan Üye
2009 yılında ekrana veda eden dizinin yeniden çekilmesi isteniyor

2004-2009 yılları arasında yayınlandığı dönemde, Türk televizyonlarının en çok izlenen dizilerinden biri olan 'Avrupa Yakası'nın, bir reklamda yeniden canlandırılması, dizinin takipçilerini çok sevindirdi.

Gülse Birsel'in senaryosunu yazdığı dizinin reklam filmi; Engin Günaydın'ın oynadığı 'Burhan Altıntop'u, Birsel'in hayat verdiği 'Aslı'yı ve Sarp Apak'ın canlandırdığı 'Tanrıverdi' karakterini yeniden bir araya getirdi. Büyük beğeni toplayan bu reklam, sanal alemde heyecan yarattı. Sabah'ın haberine göre bazı izleyiciler 'Avrupa Yakası'nın yeniden ekrana geldiğini sandı. Görüntülerin sadece reklamdan ibaret olduğunu anlayan 'Avrupa Yakası' tutkunları, internetteki forumlarda morallerinin çok bozulduğunu, dizinin yeniden başlamasını çok istediklerini dile getirdi.

'Avrupa Yakası' fanatikleri YouTube'da duygu ve düşüncelerini şu sözlerle dile getirdi:
"Tek kelimeyle müthiş! 'Avrupa Yakası'nı çok özledim. İçimdeki hasret öyle büyük ki; televizyonda ilk gördüğümde ağlayacaktım neredeyse... Ne olur Gülse Birsel yazmaya devam etsin.
'Avrupa Yakası' bu eziyeti bize çektirme! Lütfen geri dön..."
"Dizi yeniden başlamalı..."
"Özlemiştim çok güzel oldu bu... Hiç değilse 'Avrupa Yakası'nı reklamlarda izleriz..."
"Burhan performansından birşey kaybetmemiş. Adam sanki evde arkadaşıyla konuşuyor."

---> Avrupa Yakası'nı özlüyor musunuz?

çok seviodm bu diziyi ama son zamnlarda engn günaydn sırtlıodu diziyi

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri