---> Avatar ve imza Yorumlamaca

Hareketli hoş bir gif çalışması nostalji efektleri katılmış. Ama bayrağın o anki şekli pek te estetik durmamakta açıkcası. İmzaya şimdilik bişi sölemişyorum. Ona ayrı bi başlık açmak gerek. Buraya yazarsam araya heralde beş kişi felan girer. Muhtemelen girmiştir şu an.
E yazim bişiler bari son değişikliklerle biraz şekil katılmış. Önceden yazanlar ise Türklüğün dereceliği ile ilgili sözde ve özde Türkler var imiş. Belli bir yüzde de verilebilir bu yaklaşıma göre. Arkadaşımız yaklaşık %87 Türk olduğunu ifade etmekte. Aralara reklam ve seranad eklenmiş. Ama Türkçede bağlaç olan 'de'.nin ayrı yazıldığını artık öğrenmeli gayrı bize ilk okul 3te falan söylemişti öğretmenimiz. Şimdilik bu kadar yeter.. Araya başkaları girmişse yapıcak bişi yok.. kusur..

Aradaki tanınmaz arkadaşımız için ise.. iyi niyetli yaklaşımın için teşekkürler, avatardaki yüz ifadesinden de ufak nükteleri kaldırabileceğini sezebiliyoruz.. tebrik.. ^_^

Son düzenleme:

Avatarında bayan hatlarının görmek, duymak, dokunmak, tatmak, hissetmek ve sevmek gereken noktaları özetlenmiş. Kısaca sevmek gerek hatun kişileri sevilesi şeyler çünki.. ^^

Bu avatarı sanki daha önce birinin imzasında görmüştüm.. Yoksa aynı kişi mi ki.. Gaye diye geliyor aklıma sanki..

Avatar benim ruh hali tonlarımda dolanıyor güzel,

İmzasında en sevdiğim şair var süper

Evet bu avatarda ise nickinin tiporafik bir şekilde yer alışını görüyoruz.. Beyazın üzreine arka planda efektler renk katmış. Başarılı..

resimdeki o izleri sevdim,,, yazının üstünden silinip gidenleri

Evet karamsar bir yaklaşım hayat üzerine.. Ve uyumlu bir avatar.. Bana ilk Jill Valentine.i hatırlattı.. Güzelliğini kapamaya çalışır gibi.. Ama başaramaz.. Güzellik geçici ve mühimsiz gerçi. .

Araya giren melek için.. yorum yapmış idim.. Ama imza için söz söylemedik.. Okulun son gününün etkisi üzerinde belli.. Şu güne kadar hayatın bir parçası haline gelmiş, hergün tekrarlana tekrarlana monotonlaşmış okulgünlerinin bir den değere binmesini ve son günün duygusallığını yansıtmakta..

Son düzenleme:

avatar çok güzel imzanın rengi ve içindeki sözler süper tek kelimeyle çok güsel

Siyah beyaz bir siluet çalışması halindeki avatardaki kırmızı tek nesne olan gül bana Sin City.i hatırlattı. Hoş denebilir. Samimi içten bir imza fakat bir yandan da pek afişe edilme durumunu söz konusunu kılabilir. Ben öyle düşünmüyorum pek gerçi. ^^

Yine bir araya giriş:
Çok hoş bir avatar. Foto olarak düşündüğümüzde kareye güzel dağılmış parçalar birbirni tamamalar nitelikte. Rap şarkı sözümüdür bilmiorm ama imza da güzel değişik en azından.

yanlış yere yazmışsın:)

avatar sanki gerçek resimmiş gibi yani elle çizilenyani güzel imza kısa ve öz olmuş yanigüzeller

Senin için editlemiştim sırf. Gördün mü =)
imzada fenerin geçmesi ayrı bir sevinç kaynağı.

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri