Atatürk'ün başörtülü kadınlara bakış açısı

---> Atatürk'ün başörtülü kadınlara bakış açısı

turkiyede yani ulkemizde malesef deniliyor...

hadleri degil ama diyorlar... keske tek deseler...YAPTIRIYORLAR

en son nezaman gordun basi kapali bir evlat Okuluna Universitesine isine kapali girmis???

onlarinda sonu gelecek elbet...GELECEK!

Sen A dersen ben B dersem bunlar ortaya çıkar.

Malesef...INsanlarin kiligiyla ugrasmayi biraksinlar

zirtapozlar.

Başörtü bir kıyafettir.Başa çekilir.Kapanmak için giyilen yardımcı bir kıyafettir. Bilmem anlatabiliyormuyum.Fazla detaya girmek istemıyorum çünki

elbetdeki kapanmak icin yardim eden bir kiyafetdir..

anliyana hocam anliyana. yoksa boyle sezen konusa konusa olmuyor.icraat lazim.

İnsan icndeki pisligi dısa vurmak isteginde güzel kılıf giydirmeyi bilir.Bu meselede öyle..Atatürkcüyüz,hürüz,cagdasız..Bu kadar basit degil..Bedeni acmakla mı yüceltiyorsun atanı diye sorarlar o zman adama.Aman neyse.

arkadaşlar şöyle bi problem var aslında, ben kapalıyım yada türbanlıyım diyim başım kapalı. ne ırk ne mezhep nede din ayrımı kimse yapamaz böyle bi düşünce tarzı olamaz. herkes kendi hayatını yaşıyor ve herkez kendi hayatından sorumlu oluyorsa başımdaki örtüye kimse laf edemez. çok şükür okula bu sene başörtümle girebiliyorum ama gecen senelerde giremiyordum. kapalı yada açık insan insandır düşüncelerim ortadadır karakterim bellidir onun dışında da kimse hayatımla ve görüşümle beni yargılayamaz... :) yazılarınız güzel beğendim düşünceme aykırı kimse yok bunada sevindim :) sinopda okuyorum ve birkaç kez yolda başörtümü çeken kadınlar ve dükkanından çıkaran adamlar oldu :) alışmak zor tabi ama modern düşüncelere sahibim diyen insanlardı bana bunları yapanlar. herkes kendi hayatıyle ilgilensin diyorum ve kendimle yaşantımla ve görüşlerimle mutluyum gurur duyuyorum kendimle =) saygılar teşekkürler :)

Konu için çok ama çok teşekkürler.

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri