"Atatürk'ü Sevmiyorum"

---> "Atatürk'ü Sevmiyorum"

öLe bişi yok tabiki ama

Her Türk ATATÜRK ' ü sevmek zorunda

en azından biz böLe Gördük

izlediğimde resmen iğrendim :s böle bişe olblr mi die 2-3 kez izledim resmen şok oldum ya :s taßiki kimsenin sevme zorunluluğu y0k ama bu günlere atatürk sayesnde geldiğini bilen insanların sevmesi gerektiğini düşünüy0rum .. yazık resmen yazık ..

Atatürkü sevmeyenler bile en azından saygı duymalıdır. Hangi milletten olursa olsun.
O ve ordusu olmasa şuan biz olmayabilirdik.

geçmişi bilmeyen geleceğide göremez sade sevmiyorum der oda onun ayıbı!!!!!!!!
güzellik geçici aptallık kalıcı

volkan konak der ki;
bestelrimi sevmeyen insanla ahbap olurum bozulurum ama ahbap olurum. sevgilimi sevmeyenle ahbap olurum ama Türkiye'mi Atamı, Bayrağımı sevmeyen biriyle asla muhattap olmam...

evet çok doğru söylemiş adam

biri çıksın Atatürk ün aleyini savunsun

yaşatmam onu

Atatürk'ü sevmeyen kitle bellidir bu ülkede. O sevipte savundukları örümcekler, kendi ülkelerinin kurucusana böyle bir laf geldiği zaman idama başvuruyorlar. Aynı tipler üniversiteye türbanla giremiyoruz, özgürlükler 0 diye mitingler düzenliyor..

Yani bir yandan bulunduğu ülkede özgür olamadığını iddia ediyor ve o ülkenin kurucusunu sevmiyorum diyor, diğer yandan ise Humeyni benim ideolijimdir muhabbeti yapıyor.. Tekrar soralım; İran vatandaşı olup humeyni'yi sevmiyor, Atatürk'ün ilkelerini savunuyorum! deseydi başına ne gelirdi o özgürlüklerden dem vuran arkadaşın?

İroniye bakar mısınız?

cok eski bi hbr tv den bunu görmüştum ogun ettiğim küfülerin haddi hesabı yoktu sen kimsin bu zamn kadar hic bir liderin bile tasımadgı bilge insan atamıza dil uzatısun sevmiyorsan sevdiğin sahsiyetın yanına git ne halt yemye bu ülkede fazlalık yartıyosun allah hepsını cezanısı vrsn baska bişey deiyorum.

eğer atatürk'ü sevmeyen biri veya birileri varsa sakın bunu toplumun önünde dile getirmesin sussunlar mümkünse yoksa burası türkiye cumhuriyeti mazallah adamı tepetaklak ederler

Atatürk olmasaydı, bırakın o taktığı başörtüsünü... Kiliseye giden ve fransız (ingiliz, italyan, yunan) yaşam kültürünü çok iyi benimsemiş bir bayan olurdu. Ve hümeyniden nefret ederdin... bu da onun gerçeği

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri