Atatürk Bize Güvenmişti..

Mad Madamê.

Bayan Üye
Ata'mızın gençliğe hitabesini bilmeyeniniz yoktur sanırım.Orda bizlere vatanı emanet ettiğini biliyoruz.Peki bizler vatanımız için neler yapıyoruz? Eminim ki okullarınızda sadece pazartesi ve cuma günlerinde İstiklal Marşı'nı okumak zor gelmiştir.Ya da şöyle diyebilirim ki etrafınızdakileri hatırlıyorsunuzdur.Hangisi Marşımızı yürekten, candan okuyor? Söylemek için zorlandığımızı hatırlarım öğrenim hayatım boyunca..İşte biz bunu bile yapmaktan aciziz.
Milli değerlerimizi neden sadece Türkiye maçları olduğunda hatırlıyoruz? neden sadece maçların olduğu zamanlarda ellerimizde bayraklar, marşlar söylüyoruz? Ve neden hala kalkmış Atatürk'çüyüz diyoruz..? Bunu hangi yüzle söyleyebiliyoruz ki? Ata'm rahat uyu desek te, uyuyamadığını hepimiz biliyoruz.Türkiye nereye gidiyor hepimiz farkındayız.Ama kimse rahatını bozmuyor.
Hadi belki ülkemizi kurtarmak için birşey yapamadınız, Atamızın değerlerine sahip çıkın.O insan ki binbir zorluklarla bizi şuandaki halimize getirdi.
Güzelim Türkçe'mizi mahvetmek niye? Sorarım size bunu.Amacınız ne? Mantıklı bir cevap verirseniz burada söylüyorum ki , çekip giderim tek bir kelime bile etmem hiçbirinize.Ama biliyorumki mantıklı bir cevabınız yok.Bırakın artık bu özentiliği..
Son olarak şununla bitirmek istiyorum konumu.
BU MESAJA "SAĞOL, TEŞEKKÜRLER " GİBİ MESAJLAR ATMAYIN.KÜÇÜK BİR YORUM GETİRİN HİÇ OLMAZSA..TEK RİCAM.

Saygılar..

ßen S**** Harfine $ ****" OLarak yazıyoSam ßunun ATatürkcüLükLe dİLimizLe ßi aLakası OLamaz .. ßen ßÖLe yazarım AMa sanaL OrTAMdayız. İsteyen herkezin ßi yazma SitiLi ßi düzeni OLabİLİr.. ßuna kimse karı$amaz.. !

Atatürk`in ßize ßIRAkmı$ OLduqu topraKLarı $avunmak varken sanaL aLemde yazıLan yazıLar göZünüze ßatmasın .. herkezin hüR iradeSi mevcut. herkez $erbest $ende $erbest OL ße ßu Kadar insanLarı yadırgAMa dediqim Gibi sanaL ortam ;)

çok güzel demişsin.. tabi.. ama.. sen de Türkçeyi doğru kullansan.. mesela.. Atatürkçü derken çü eki ayrı yazılmaz ;) söylüyorumki derken.. ki ayrı yazılmaz ;)

Ama güzel bir noktaya değinmişsinki buda milli değerlerimize sahip çıkmamız gerektiğidir.

Atatürk zaten Türk milletine okumayı yazmayı ilk öğretendi.O başöğretmendi.Sen kalkmış onun bize öğrettiğini değiştiriyorsun..Benim gücüme gidende bu.Sanal ortam yada değil.Bunu ha burdan yazmışsın ha defterine yazmışsın ne farkeder.Yazınızı güzel göstermiyorki bu.En güzeli duru Türkçedir herzaman.Biraz olsun kafa yorsan zaten anlayacaksın bu durumu.Ben sadece onun yaptıklarının izinden gitmek istiyorum.Ve gidilmesine öncülük etmek istiyorum.Düzeltebildiğim kadarıyla.
İstesemde $erbesth olamıorum yaf.
Yakışmıyor ;)

çok güzel demişsin.. tabi.. ama.. sen de Türkçeyi doğru kullansan.. mesela.. Atatürkçü derken çü eki ayrı yazılmaz ;) söylüyorumki derken.. ki ayrı yazılmaz ;)

Ama güzel bir noktaya değinmişsinki buda milli değerlerimize sahip çıkmamız gerektiğidir.

Orda amaç Atatürk kelimesine dikkati çekmek.
Konu içinde heryerde Atatürk'ü ayrı yazmaya çalıştım.
Yanımda olduğun için Teşekkürler.
Aynı düşünceleri paylaştığım insanları görmek güzel.

Youtube adResinin KaPanma Nedeni.. ATATÜrk`è yapıLan saygıZLık .. Peki ßiz Naptık youtube`ye gİRişi yasaKLadık.. Fakat ßi Kısmımız giremezKen ßi KısMıMIZ ne yaptı ? Youtube`ye Girme yönteMLeri geLiştirdi.. hani MİLLİ ßirLik ßerabERLik ? $en ßurda ßirLiqi sagLıyamassan Türkce`mize Sahip cıkaLım dediqin Zamanda $u anda OLduqu gibi ßirLik saqLıyamassın ;)

aNLatmak istedigim ßu $u anda ßenim ßurda kULLandıqım $ **** Harfi Atatürk`e iLke ve İNkLapLarına yaptıqım saygısızLık degİL.. ßu ßenim ki$iseL tercihim ßen ßurda ßöyLe yazarım deftereye yazarken $ yazamam, yazmam . Dediqim giBi sanaL ortam ;) Tepkini ßa$ka şekİLde göster. Youtube`ye kacak girmeye caLI$anLara göster. ßüyük ßi İCraat yapmı$ OLur$un o zaman ;)

Son düzenleme:
Youtube ' a bizlerde başka ülkelerle ilgili şeyler koyuyoruz.Ülkeleri geçtim kendi içimizde yaptığımız şeyler var.Örneğin Erdoğan'la dalga geçmek gibi.Sen benim kastedmek istediğimi algılayamadın ki..Youtube 'un sahibi değil o videoyu koyduran.Bunu yapan bir şerefsi.z.Benim veyahultta başka birinin farklı yollarla Youtube' a girmesi bizim bir saygısızlık yaptığımızı göstermez.Aksine alaka bile kuramadım şahsen.Binlerce video var orada.Hiç kimse girmesin ozaman.Oraya Ata'm ile ilgili koyulan "kötü amaçlı" bir video beni ilgilendirmiyor.Atatürk ile ilgili ortalarda dolanan "kötü amaçlı" yazılarda beni alakadar etmiyor.Çünkü onlara inanmıyorum.Gözümdeki profilini değiştirmiyor hiçbir zaman.Ben onun getirilerine uyarım, izinden giderim bana yeterlidir bu.Artı bir keresinde belirtmiştim sanırım.Ben Türk bile değilken böyle tepeliyorsam kendimi, çırpınıyorsam, artık bir düşünün kendinizi.Türk olmayıpta bukadar Atatürk aşığı isem, onun için yaptıklarınıza bir bakın derim.
Herneyse sen yazmaya devam et kardeşim.Çok güzel oluyor bak emin ol.Göz zevki açısından da yani.
Aslında diyorum bendemi başlasam acaba.Ama şimdi ÖZENTİLİK falan sayılır.Aman kalsın.İyiyim sanırım ben böyle.
Sağlıcakla.

1. Youtube Örnegin Atatürk`e yaPıLan saygısızLıgı NasıL SuistimaL ettigimiz di.. ßunu aNLamadım aLaakasız demene Gerek yok cOK ALakaLı.. ;)

2.) ßen 2 yazımda da ßeLirtim ßunda da ßeLirtim ßeLKi daha iyi aLgıLarsın.. NasıL rap,Rock,arabesk,pOp tarz meseLesiyse.. ßenim saNAL aLemde yazı Tipimde Tarz meseLisiDİR. O zaman sen giT msn`deki yazı tiPLerini de eLiştir.! :D Cok sacma gÜLesim geLdi neyse..

Anlamadın anlayamıycaksın.
Herneyse ya.Daha fazla uğraşıpta beynini vede beyinleri yormaya gerek yok.Ben orada diyeceğimi dedim.Üstüne alınan alınır, azıcık üzerinde durup düşünen düzeltir kendini.Düzeltmeyende tarz meselesi diyipte devam eder buna.Ama ben sana şunu diyim 1 sene sonra bunun ne kadar özentilikle alakalı olduğunu anlar, kendine gülersin.Aynen şimdi olduğu gibi.

hİC ßi zaman Sonuna getiremiyecegin ßi tArtışma Ortamı oLu$turma ;)

ANLamaya caLı$madıgın ŞeyLeri aNLamadıkLarını SöyLiyerek ÜstünLük SagLamaya caLı$ma ßi Otur DÜ$üN YAzdıqım mesajLardaki Mantıqı Kavramaya caLI$ ;)

Acı ama Gerçek SanaL aLemde KuraL ßu Degiştirmeye caLı$acaKsAn ForuMLardaki yazı TipLerine Ve msn`deki yazı TipLerini Mahkemeye ver :) O nasıL yazı Tipiyse şekİLLiyse ßenim yazdıqımda TıpKısının aynısı. ;)

o yazı tipleri sadece yazının görünüşünü değiştiriyor bilmem farkındamısın.
Durup dururken kelimelerinin arasına q h gibi harfler eklemiyor.
Bu konuda benimle tartışıyor olman bile saçma.Madem düşünce özgürlüğü var bırakta sizin özendiğinizi düşüneyim.
Oldu mu?

dEdirtirmek İstedigim Şeyi detirdim sana AMa farkında degiLsin :D:D

ßak ne dedin sadece yazInın görünümü degiştiriyo.. ßenim yazdıqım $ q yazıNIN görünÜmü degiştiriyo aNLamını deqİL ;)

Görünüme takMI$sın sen :160:

Anlamadın bak hala farkında değilsin.Yazının şeklini bi değiştir bakalım msnde.Örneğin Verdana ise, comic sans yap.Bak ozaman s yine s olacak fakat görünümü değişecek.Ama o "s" asla "$" gibi olmayacak.Bu görünümü değiştirmek değil, özünü değiştirmektir.Bambaşka bir harf katmaktır sözlüğe..

ßende sana diyorum Ki msn öyLe degiştiriyom ßen ßöyLe degiştiriyom .... $en aKp diyosan ßENDe aKp dicek degiLim ki ßaşka parti Seciyorum Neden yadırgıyosun ?

Bana öğretilenleri söylüyorum sadece.
Hani şu okullarımızda öğrendiğimiz şeyler.
Türkçe, Edebiyat, Dilbilgisi derslerimiz.
15 yıl boşa eğitim görmüş olmayalım diye belirtme isteği doğuyor içimde.Üstüne alınıyorsun yazdıklarımı işte.Madem kendi tarzın sen böyle olmasını istiyorsun alınma be kardeşim, alınma.Devam et konularda $ kullanmaya.
Ay yeter baydı.

actıqın Konu neden seni ßayıyo .. Madem öyLe acma .. Madem actın yoruMLara saygı göster ßayıyosa terk et ßen devam ettiririm hakLIysam haKLıyım haksızsam hakSızım.. eLßet ßU soNUCLanır.. ßen diyorum Ki ßenim sitiLim ßöyLe.. $en diyosun Ki okULLar faLanLar fiLanLar aLakasız..! Örnek vermi$im PArti OLayından AKp yi Fikir ayrıcaLıgı diyorum ... Kimseye hakaret etme Cabamız yOk Ne Atatürk`e ne Türkce`ye... ;)

Açtığım konu değil beni bayan, her yorumunda aynı cümleleri kullanman.
Dedim ya yap her yerde istediğini diye.Ben üzerime düşeni yaptım.Böyle böyle dedim bilgilendirdim.Atamızın getirilerine saygı duyun dedim.Bunları üstüne alınan alınsın, düşünen düşünsün de dedim.Gerisi tamamiyle sana kalmış.Devam ettirirsen ettirirsin.Beni alakadar etmiyorsun.
Ayrıca özelliklede gidip sana demedim ki ben yazını düzelt diye.Genel bir konu açtım.Atlayan sen oldun senin üzerinden devam edildi konuya.
Bukadar yeterli dedim daha fazla tartışmayalım dedim sen hala kendi konun mu baydı çek git diyorsun.Sıktın artık gerçekten fazlasıyla.Bırakta konu gerçek amacına ulaşsın.

ßunu yapmak İsteMezdiM ama $en istedin Her ne kadar Göz ardı etsemde zorLa istedin Madem öyLe istedigin KapaKLIk KOnuyu sana izah edim ßundan Sonrası da oKuyanLara kaLsın ;)

MAd Madamé ßu $enin nicqin dimi... neden e Harfin ßizim $ harfi gibi $ekİL.. hI NEden ?

Gerçekten REncide etmek istemezdim dahA Nicqine ßakmadan ßizim $ q harfine taqmı$sın Neden e degiLde é ? :D

Grubun tam adı öyle canım.
Duman grubunun eski adı o.
Ben onu nick yaptım kendime.
Tam yazılışı öyle birşeyi değiştirdiğim yok.
Bak farkındaysan yine doğal olanı alıyorum.
Değiştirmiyorum yani hiçbirşeyini.
:)

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri