Asus P5L-MX Ses Kartı Driver Windows 7 Driver Download,indir,yükle

---> Asus P5L-MX Ses Kartı Driver Windows 7 Driver Download,indir,yükle

İndirirkenmi?

Kurarkenmi?

arkadaşlar ben driveri winzip olarak indirdim ancak dosyayı çıkaramıyorum şifre istiyor şifresini biliyorsan yada yardımcı olabilirseniz başka türlü sevinirim. şimdşden teşekkürler

paylaşım için teşekür ederim umarım windows 7 çalışır ne zamandır bunu arıyordum tekrardan teşekür ederim emeğine sağlık :D

asus p5l-mx anakartın ses sürücüsü bir türlü yüklenmiyor win 7 ultimate yükledikten sonra ses yokoldu forumda yazılanların hepsini denedim yine olmuyor ses kartını tanımış gibi görünüyor ama ses çıkışı yok hıgh defination audio aygıtı olarak tanıyor ses kartını xp de hiç sorun yoktu hoparlör de sağlam ne yapmam gerekiyor xp ye geri mi dönsem

asus p5l-mx anakartın ses sürücüsü bir türlü yüklenmiyor win 7 ultimate yükledikten sonra ses yokoldu forumda yazılanların hepsini denedim yine olmuyor ses kartını tanımış gibi görünüyor ama ses çıkışı yok hıgh defination audio aygıtı olarak tanıyor ses kartını xp de hiç sorun yoktu hoparlör de sağlam ne yapmam gerekiyor xp ye geri mi dönsem

Ses Kartına Taktığın Yeri Çıkart Tekrar Tak

Sağ Köşede Takıldığına Tair Uyarı Alacaksın

Okeyledikten Sonra Çalışması Gerekmekte.

Soundmax_ADI_v610026600_[Win7-x86-x64] bu driveri yükledim sorun çözüldü

winrar ile çıkarırken şifre istiyor.s

admin şifre nedir yardımcı olabilirmisin?

Merhaba arkadaşım benim sana bi sorum olacak.Şu anda kullanmıs olduğum bilgisayarın ozellıkleri :
Intel(R) Pentıum(R) D Cpu 3.40Ghz
1.50 GB RAM
32 bit işletim sistemi
Asus P5L- MX anakart
ATİ Radeon X550 Ekran Kartı bulunmakta.Başta XP kullanıcıydım fakat Vistayı denemek istedım kı su anda hala onu kullanmaktayım ama herkes gibi bnde hiç memnun deilim.Windows 7 yi yuklemek istedım fakat ASUS'un resmı sıtesınde anakart driverı bulunmamakta.bundan dolayı yukleyemedım. Senın paylaşmıs olduğun bu dosya sayesınde anakart drıverı yuklemıs olur muyum.Chipseti ses kartı ethernet kartı anakartın driverinin ıcınde bıldığın uzere.Yanı sonuc olarak windows 7 yı yuklesem ve ardından anakart driveri ıcın senın paylastıgın driveri yuklesem sorunsuz calıstırır mı ? Yardımların için şimdiden tesekkur ederım..

Merhaba arkadaşım benim sana bi sorum olacak.Şu anda kullanmıs olduğum bilgisayarın ozellıkleri :
Intel(R) Pentıum(R) D Cpu 3.40Ghz
1.50 GB RAM
32 bit işletim sistemi
Asus P5L- MX anakart
ATİ Radeon X550 Ekran Kartı bulunmakta.Başta XP kullanıcıydım fakat Vistayı denemek istedım kı su anda hala onu kullanmaktayım ama herkes gibi bnde hiç memnun deilim.Windows 7 yi yuklemek istedım fakat ASUS'un resmı sıtesınde anakart driverı bulunmamakta.bundan dolayı yukleyemedım. Senın paylaşmıs olduğun bu dosya sayesınde anakart drıverı yuklemıs olur muyum.Chipseti ses kartı ethernet kartı anakartın driverinin ıcınde bıldığın uzere.Yanı sonuc olarak windows 7 yı yuklesem ve ardından anakart driveri ıcın senın paylastıgın driveri yuklesem sorunsuz calıstırır mı ? Yardımların için şimdiden tesekkur ederım..

Şimdi Asus'un Sunup Sunmaması Hiç Önemli Değil.

Çünki Bende Windows 7 Kullanıyorum

Kurduğumda Bütün Driverleri Tanımış Olarak Açılıyor..

Chipset %100 Tanınmış Olarak Açılır..

Diğerlerini Eğer Tanımazsa Ses Kartını Burdan İndirip Kurabilirsin

Ekran Kartınının Markasını Yazıp Onuda İnternetten İndirebilirsin.

Veya Windows Uptade Üzerinden Windows 7 Otomatik İndirip Kuruyor

Oda Olabilir.

çok tesekkur ederım yardımların için kardeşim umarım dediğin gibi olur ve sorun yaşamadan Windows7 yi kurabılırm.Tekrar teşekküler...

RAR dosyasını açtıktan 32-bitlikten (Vista)'yı kurman gerekiyor.Tesadüfen ben Vista kurdum ve Windows /'de çalıştı.

öncelikle bu siteye teşekkür ederim tam 2 gün uğraştım hatta 3. gün bu sitede bu arkadaşın yorumuna okudum ve olayı çözdük.arkadaşlar indirdiğiniz program çalışıyor fakat win7 kullanıyorum diyerek direk kurmayın sistem kabul etmiyor uyarısıyla karşılaşırsınız ve benim gibi 3 gün uğraşırsınız taki böle bir yoruma denk gelene kadar dosyaların içinde falcon arkadaşın dediği gibi vista dosyası var, olmuyorsa ordan kurulum yapın:))) ohh bu ne yaaaa:))) site admini teşekkür ederim ama büyük teşekkürü falcon arkadaşıma etmek istiyorum teşekkür falcon

teşekkürler

ethernet driverınıda yükleyebilir misiniz?

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri