Aşkımızı İtiraf Ediyoruz.. Hadi Buyurun Arkadaşlar !

KALBIM AGRIYOO HAYAL KIRIKLIGINA UGRADIM. CANIM YANIO.. :'( :'(

AGLAA SENDE AGLAA.NE KADAR SAFMIŞIM INANMIŞTIM SANA YAPMICAKTIN BUNU BANA :':)':)':)'(

cumleten iii akşamlar.. gıtmelıyım beynım durmus bı sekıldeyım.. :'(:'(

€ditt by choko
sebeb fLood..

Moderatör tarafında düzenlendi:
aşkmı aşk hak edenle yaşanır aşk bır bırıne laf sokmak ıma etmekden ıbaretdeğil birşeyleri bitti deyıpde hala onun peşinden gurursuzca koşmakda değilnot kımse ustuıne alınmasın mesaj adresını bılıyoaşk bazan okadar basitleşdırılebılıyorkı kelımenın manasından iğrenıyorum kırletılıyor resmen bence aşk erşilmez olandır dokunulmaz olandır

aşkmı aşk hak edenle yaşanır aşk bır bırıne laf sokmak ıma etmekden ıbaretdeğil birşeyleri bitti deyıpde hala onun peşinden gurursuzca koşmakda değilnot kımse ustuıne alınmasın mesaj adresını bılıyoaşk bazan okadar basitleşdırılebılıyorkı kelımenın manasından iğrenıyorum kırletılıyor resmen bence aşk erşilmez olandır dokunulmaz olandır

doğru söze ne denirki ;)

söylediklerin doğru ama eğer gerçekten değer veriosan o kişiye ve aşkına, bence gurur dinlememelisin ne olursa olsun sonuna kadar uğraşmalısın aşkını tekrar kazanmak için tabi bu benm düşüncem ;)

BeNDe Bu SiTeDe üYe oLaN Ve aRaMıZa HeNüZ YeNi KaTıLMıŞ oLaN BiRiSiNi SeVioRuM üYe aDı CaDoLoZ GeRÇeK aDı iSe PıNaR SeNi ÇooooK SeVioRuMMM

BeNDe Bu SiTeDe üYe oLaN Ve aRaMıZa HeNüZ YeNi KaTıLMıŞ oLaN BiRiSiNi SeVioRuM üYe aDı CaDoLoZ GeRÇeK aDı iSe PıNaR SeNi ÇooooK SeVioRuMMM

bende itiraf ediorum bende bu sitede üye olan birisini sewdiğimi sölemek istiorum üye adı ÇiLeKeŞ gerçek adı ise sercan seni çoook ama çoook sewiorummmm

aşkım bnm bende seni çok seviorum.....

aşkım bnm cnm ya çok seviom seni vallaaa ya bitanem bnm

€dıt choko
sebeb : fLood. !!

Moderatör tarafında düzenlendi:
aşığım..çok seviyorum..o benim birtanem..her nekadar zor bir aşkta olsa onun için herşeyi yaparım.."aşk" bu bence ilk defa yaşıyorum..inşallah son olur ama onunla birlikte bir son istiyorum..birbirimizi kırsak,üzsek,ağlatsak hatta çıldırtsak bile birbirimiz olmadan yaşıyamıyoruz..yanyanayken gözlerimizden anlıyoruz ne demek istediğimizi..o yanımda değilken herşey boş sanki..kalbimi verdim,gözümü kapattım ömür boyu onunla olmak istiyorumm

Seni çok seviyorum Solyanım...:103:

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri