Aşkımızı İtiraf Ediyoruz.. Hadi Buyurun Arkadaşlar !

özkan söyle şunlara plazma tv yi isterim :D en başt kimi sevdiğimizi sormuyo ki birini sevip sevmediğimizi itiraf etmemizi istiyo dimi ama

Valla benım karakterım cok zafca bişi
hayatımda ... cıkmıslıgım var :D
kızı cok sevıyordum ama gusel kız gorunce kalbım ona gıdıyodu :D oyuzden cıkmayı deıl özgürlüğü isterim
ama nerdekı en guselını bulursam ondan daha gusel kıs gormessem yolda :D tmm orda stop derım
ama askımı ıtıraf edemem sankı onun yanında kendımı bı garıp hıssetıyom onla cıkcak olgunlukda deyılım sanıyom :D

yokk o yasdıım mesajın üstünden baya bi zamn gecti bi sefgili buldum tam 8 ay kadar cıktık ayrıldık:130: rewamı ikimizde pişmanız ayrıldıgımıza ahhh o gurur yıktı hayallerimi kırdı umutları bn onu sefdim kimsenin sefemedigi kadar bn ona cok güvendim kimsenin güwenemedigi kadar yoklugu her gün kalbimi daha cok acıtıo gecelerin koynunda yalnız uyuyom onsuz yasam yasam diil bildiniiz gibi onun için intiharda ettim ama hep gurur yıkıo herseyiii keske duysa yine sesimi duysa bilse hala onun için carpan ve onu sefen bi kalp aglayan bir cift göz oldunu duysa belki geri döneck eminim ama dediim gibi gurur
burdan içimde biriktirdiklerimle sölüorum
AŞKIM SENİ HALA SEFİOMM SENİ UNUTAMADIM VE SENİN YERİNİ KİMSEDE ALAMICAK .
keske dediklerimi duyabilsenn incitanem birtanem

yokk o yasdıım mesajın üstünden baya bi zamn gecti bi sefgili buldum tam 8 ay kadar cıktık ayrıldık:130: rewamı ikimizde pişmanız ayrıldıgımıza ahhh o gurur yıktı hayallerimi kırdı umutları bn onu sefdim kimsenin sefemedigi kadar bn ona cok güvendim kimsenin güwenemedigi kadar yoklugu her gün kalbimi daha cok acıtıo gecelerin koynunda yalnız uyuyom onsuz yasam yasam diil bildiniiz gibi onun için intiharda ettim ama hep gurur yıkıo herseyiii keske duysa yine sesimi duysa bilse hala onun için carpan ve onu sefen bi kalp aglayan bir cift göz oldunu duysa belki geri döneck eminim ama dediim gibi gurur
burdan içimde biriktirdiklerimle sölüorum
AŞKIM SENİ HALA SEFİOMM SENİ UNUTAMADIM VE SENİN YERİNİ KİMSEDE ALAMICAK .
keske dediklerimi duyabilsenn incitanem birtanem

:(:(:(:(

ama arkiler bn unuttum onu gercekten falla ask maşk kalmadı
ama birinden hoslanmaya basladım hemde ii biri hemde cix hemde cok sempatik+cok sekeyyy

FaLLaii mıı : )) naPıımm yF.. KahreTsn:p HeRyrDe bEnn..
MurAtA bŞy DerSn söLe ben iiLetirimm..KonSeRe qeLdii YeNi :p

aşıksanız ama o sizi hep arkadaşı olarak görüyosa, sürekli beraberseniz, sizi farketmiyosa ve hatta şakayla karışık ona birini bulmanızı istediyse ne yapardınız???
görüşmeye devam eder miydiniz yoksa o hiç aklınızdan çıkmayandan uzaklaşır mıydınız. . ?

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri