Askimiz Nette Basladi

Fırtına1

Kayıtlı Üye
Okullar yaz tatline girmisti bu sene tatile gidememistik ve ben hergün evde cok SIKILIYORDUM ... babam bilgisayar aldi canimin sikintisini gidermek icin nette baglattirdik ... ben henüz netle yeni tanisiyordum fazla bilgim yoktu ... fazlada girmiyordum ... bir arkadasim vardi ayse abla bana birgün dediki .. ayse bak böyle güzel bir site var yeni acildi istersen gir bi ziyaret et dedi bende hemen girdim üye oldum .. site islami bir site.. birkac konu ekledim .. oranin admini yani simdiki sözlüm beni msn isine ekledi beni o siteye mod yapmak istedigini söyledi bende kabul ettim ..
henüz bir hoslanma söz konusu degildi hatta tam tersi ben ona abi diyordum benden 4 yas büyük oldugu icin oda bana kardesim ... bölye 1 ay boyunca sürdü ... aramiz cok iyidi .. ama tabiki abi kardes olarak :)) günlerden birgün sözlüm msn geldi ve bana birseyler anlatmaya calisti senden hoslandim felan filan :D anladim ama anlamazliktan geldim :) ama biryandan da cok sasirmistim ... resmen abi dedigim kisi bana askini itiraf ediyordu...biryandan ama cok korkuyordu ters tepki veririm diye .. bende ondan biraz hoslanmaya baslamistim sanki bana düsünmem icin zaman vermesini istedim ... 2 gün boyunca düsündüm sonra kararimi verdim sonra evet dedim :) ve askimiz biranda basladi ... sik sik görüsüyor mj lasiyor maillesiyor telefonlasiyorduk .. birbirimizi resimde görmüstük sesimizi duymustuk ben web camda de görüstük .. hersey cok süper gidiyordu.. ama sonra onun askerligi cikti askere gitti suanda askerde ...ama biz bagimizi koparmadik aradan 6 ay gecti ve yaz tatili oldu yine bu sene tr gittim onun yanina ankaraya orda bulustuk ilk defa birbirimizi canli gördük ... ve artik askimiz dahada büyümüstü birbirimizie öyle kenetlendikki kopamiyoruz ...
ben tr den döndüm ve yine almanyadayim seneye yazin ins. o askerden geliyor ve evleniyoruz :)
allah herkeze benim askim gibi birini nasip etsin
netten asik olunmaz demeyinnn olunuyor buna en büyük kanit biziz ;)

---> Askimiz Nette Basladi

Merhaba Ben Ayse Almayadan yaziyorum
Su yukarida gördügünz hikaye benim hikayemdir bunu isteyene ispat edebilirim
bu hikaye benim tarafimdan yazilmistir Canimnet.com sitesinde yayinlanmaktadir normalinde ama herkez ordan alinti yaparak bir cok yere kopyalamisla...
benim acimdan bi sorun yok yayinlansin ki herkez internet asklarinin nasil gercek oldugunu anlasin ..
googleye Hikayemin Basligini yani ASKIMIZ NETTE BASLADI yazdigimda bu site cikti sadece bu site deil bircok site tabiki ...
Neyse Söyleyecekle sadece bunlardan ibaretti hikayenin kahramnini tanimak istersiniz diye düsündüm ve bunlari yazma geregi duydum ..
Hikayenin sonunu merak edenler varsa söyle bitti :
Biz Internetten tanistisdigim sevgilimle ayrildik o hikayeden kiza süre sonra
ayrildik hersey bitti .. ama hic birseyden pisman deilim ..
cok sevdik cok mücadele ettik ama olmadi ...

Çok üzüLdüm :6: keşke oLsaydı benim abLamda nette biriyLe tanıştı birbirLerini çok seviyoLar kısmetse bu yaz nişan takıLacak inş. olur gerçekten çok iyi bir abi nette aşk oLuyor buna kendi gözümLe şahit oLdum..zaten aşk nereden geLdiği belli oLmuyorki..

nette yada mahallede yada dunyanın bır ucundada olsa kıymetını bıldıkten sonra ask heryerde olur tşkrler

askin neti reali olmuyor nezman nerde karsiniza cikacagini bilemeyiz ask olsun net real fark etmez:)

nette yada mahallede yada dunyanın bır ucundada olsa kıymetını bıldıkten sonra ask heryerde olur tşkrler

aynen bende katiliyorum !!!
ama cok mücadele etmek lazim eyer netten birini seviyorsaniz ve ciddi düsünüyorsaniz öncellikle cocuk yast deil evlenebilecek bir yasta olmaniz gerekiyor yoksa cok hatalar yapilabiliniyor ben 15 yasindaydim tanistigimizda simdide 19 yasindayim o zamandan bu zamana cok sey degisti cok farkli düsüneye basladim bazen nasil yapabildin diyede soruyorum kendime ama hic birzaman PISMAN DEGILIM .. iyi vardi diyemiyorum belki cok yiprandim cok aci cektim ama keske olmasaydida diyemiyorum bi deneyim oldu benim icin ama tekrar netten asik olabilirmiyim ? ASLA !!!
o hatayi birdaha yapmam ne kadar yipratici birsey oldugunu biliyorum cünkü ..
simdi bi sevdigim var nettekiyle ayrildiktan sonra ilk sevdigim almanyada oda onunla bu kis nisanlanmayi düsünüyoruz onu tanidigimdan beri herseyi daha iyi anliyorum .. uzakligin nasil cekilmez oldugunu hasrete nasil olsa alisigim gurbette oldugum icin ama sevdigin olunca bi ayri oluyor .. ona ihtiyacin oldugu zaman yaninda olamiyor gezip tozamiyorsunuz birbirinizi daha ii taniyamiyorsunuz dogum günleri sevgililer günü ewde tek basina geciyor yilda 1 2 kez görüsmekle haftanin belki 3-4 günü görüsmenin arasinda daglar kadar fark var ..
bizimkisi 2005 altida basladi 2007 de de bitti
2 sene sürdü sadece
hikayemide buraya 2007de eklemisler ..
2 sene önce yani baya bi olmus :) yeni gördüm bende cook sasirdim ama gercekten sok oldum ..
Dilerim ister netten olsun ister real tüm gercek sevenler kavusuruz ..
Ayse

ben inanmıyoRum.bence çOk saçma..

ama haDi oLdu diyeLim.o zaman da çOk uzun sürmez.birinDen biri sonunDa büyük bi acıyLa wazgeçmek zorunDa kaLır.ne güwen warDır ne De değer weriLir.sizinki de fazLa sürmemiş işte sen de çOk acı çekmişsin çok yıpranmışSın.netten aşık oLunmaz diyenLere en büyük kanıt biziz demişSin.maLesef hiçte öyLe oLmamış...

inSan saDece kenDini kanDırıyor işte öteSi yok.

иαzlı;1516038' Alıntı:
ben inanmıyoRum.bence çOk saçma..

ama haDi oLdu diyeLim.o zaman da çOk uzun sürmez.birinDen biri sonunDa büyük bi acıyLa wazgeçmek zorunDa kaLır.ne güwen warDır ne De değer weriLir.sizinki de fazLa sürmemiş işte sen de çOk acı çekmişsin çok yıpranmışSın.netten aşık oLunmaz diyenLere en büyük kanıt biziz demişSin.maLesef hiçte öyLe oLmamış...

inSan saDece kenDini kanDırıyor işte öteSi yok.

evet fazla sürmüyor orasi öyle ama sürdürebilen bircok arkadasim var
yakin arkadasim netteki sevgilisine kacip evlendi simdi 2 yasinda bi oglu var ve cok mutlu bunun gibi bir cok örnegim var. Asik olunuyor bu dogru bisi ben aksini idda etmedim asik oldum 2 sene sürdü ve bitti uzaklik yüzünden. ama sonuna kadar sürdürebilenlerde var.hayatinin erkegini bulabilenlerde var.
neyse ya neye inanmak istiyorsaniz inanin siz zaten ne beni nede benim gibilerini anlayamazsiniz hic bir zaman derlerya cekmiyen görmiyen cekenin halinden anlamaz diye.

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri