Askerliğini Yapmış Olanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Eğer komutanın fln işini yaparsan sana birşey yapmaz sonucta olmus bitmis bir olay benim kollarımda wardı neden attı dedim annem babam vefat ettiginde attım dedim yani

Arkadaşlar Hepinize teşekkürlerimi Sunar Yorumların devamını Beklerim Elinize Sağlık Hepinize iyisinden + Repp

Askerlik Yerim Belli Oldu Arkadaşlar İskenderun 1 Er eğitim Alayı-Denizci Olacam Ya bu kadarmı Yorum var Sanırım Burada askerliğini yapmış 1 yada 2 kişi var yorumlar onu gösteriyor..

Bizim İlçeye Geliyorsun Hatay'ın İskenderun İlçesi { Yakında İl Olcakmış} Bunuda Belirtelim :D

sen yanmıssında haberın yok gerı hızmet sın artıık buda tuvalet temızliği filan demek şimdiden gecmıs olsun

Askerde 1 Jop werırler Jandarma kapısının onunde bekcılık yaparsın kısa devriyelı buakdar dovmek yok azarlamak yok ( Bızı PİSİKOPAT ) sanarlar onları gorunce Alay komutanına gıder yapcıa mgıdım askere =) KorkuLcak endıse yapılcak bııas yokkk [/COLOR][/QUOTE]
askere gıt bakalım kım kıme gıder yapıo ;)

arkadaslar baktımda yorumlara yarısından cogu sacma kımseyı korkutmayın faca iyi birsey deıldir psikopat işidir bence insan kendısıne zarar vermemelı askerde ne yapacaklarını bılmıyorum daha gıtmedım.hayırlı teskereler kardes

Allah izin verirse ölmez sağ kalırsak inş. 2,5 sene sonra bizde askere gidicez tüm şehit mehmetçiklerimizin ruhları şad Olsun Amin!

Bu Konuya özen gösterin arkadaslar ilerde hepimiz birer asker mehmetcik olcaz pkk ile sawascaz ya şehit düşcez ya pkk yı yencez ama 1000 pkk lı bizim 1 şehitimiz kadar edemez bunuda o kafalarına soksunlar amerika pkk ya silah vermekten vazgeç:90:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri