Askerden dönecek, benimle ilişkiye girmek istiyor, ne yapayım?

Gülümse.

Bayan Üye
Rumuz: Derya

Askerden dönecek, benimle ilişkiye girmek istiyor, ne yapayım?

Güzin ablacım nasılsın? derdimi kime anlatsam diye çok düşündüm ve karar verdim anlasa anlasa beni ablam anlar dedim neyse...Ablacım 1,5 yıldır bir birlikteliğim var. Şu anda askerde cumartesi geliyor onu bu zamana kadar bekledim birbirimize deliler gibi aşığız benimle birlikte olmak istiyor .Ben ise bunu istemiyorum sanırım beni terk etmekle tehdit edecek. Beni sevdiğine eminim ama niye böyle davranıyor bilmiyorum? Onu terk etmek de istemiyorum ne yapmalıyım, acil yardımın gerekiyor.​

Sevgili kızım, askerlik sırasında bir erkeğin tutkulu bir şekilde sana bağlanması, sana özlem duyması, cinsellik ihtiyacı içinde bulunması çok doğal...ancak, eğer sen istemiyorsan, bu konuda asla seni zorlamamalı...Ayrılma tehdidi ise çok yanlış olur. Eğer seni seviyorsa, seni düşünerek bu ısrarından vazgeçmeli...Bir cinsel beraberlik eğer her iki tarafın da isteğiyle gerçekleşirse, uyumlu ve mutlu bir beraberlik sayılır. Aksi halde, zorlama olur ki, burada zarar gören, ruhsal ve fiziksel olarak etkilenen elbette sen olacaksın...Ona bunu anlatmalısın...sana ve düşüncelerine saygı duymalı...

---> Askerden dönecek, benimle ilişkiye girmek istiyor, ne yapayım?

1.5 yıl ve askerlik yazık. :S

birlikte olmak istemesi normal değilmi ?
tabiki kızı bırakacak....
bırakıyorlarda zaten....
biliyorum,tanıdık aynı şeyi yaşadı...
çocuk sevgiliysek,bu iş olacak dedi...

hahaha bu güzin abla köşesini çook sevdim ben ya hahaha

İnsanlara herşey ne kadar da normal gelmeye başladı..

kaç kurtar kendini kızım o_O

bu tür şeyleri görmekten okumaktan hiç hoşlanmıyorum ! ama heryerde karşıma çıkar oLdular maLesef...insaLarımızın bu kadar genişş bir ahlaka sahip oLdukLarından olsa gerek....

soruya bak cevaba bak pess

bi erkek sevdiği kız için bırak bunları düşünmeyi dokunmaya bile kıyamaz bune :D

Olur mu Mustafa öyle şey ya biblo değil ki vitrine koyasın :)

harbi öyle sonuçta burası avrupa değil insanlar ne kadar rahat olursa olsun bi çekingenlik var. sevmediğin insanla her türlü düşünür ama sevdiğine kıyamaz ki :) ben 4-5 kızla yatmış arkadaşımda gördüm bu durumu :D

Anadoluda Bi Söz Vardır.

Keser Yerim Kasap'a Minnet Etmem Diye.

Bu Kadarda Açık Sözlülük Fazla Sanki..

Çok yazık ya erkeklerin yüz karası Bir erkek sevdiğine zarar verebilirmi hiç bu sevgili deyil sapık:

harbi öyle sonuçta burası avrupa değil insanlar ne kadar rahat olursa olsun bi çekingenlik var. sevmediğin insanla her türlü düşünür ama sevdiğine kıyamaz ki :) ben 4-5 kızla yatmış arkadaşımda gördüm bu durumu :D

Düşünmekten kastımız fiiliyat mı yoksa durumu düşünmek mi? Zaten sürekli bu durumu düşünen biri sorunludur,ama ben bunu sevdiğim kişiyle düşünmeyeceksem kimle düşüneyim yani o zaman kimse sevdiğine dokunmasın sevdiklerimiz evde otursun biz başka kadınlarla birlikte olalım :)
Bir de şöyle bir durum var ki buna hiçbir kadın ve ya kız razı olmaz ki :)

Düşünmekten kastımız fiiliyat mı yoksa durumu düşünmek mi? Zaten sürekli bu durumu düşünen biri sorunludur,ama ben bunu sevdiğim kişiyle düşünmeyeceksem kimle düşüneyim yani o zaman kimse sevdiğine dokunmasın sevdiklerimiz evde otursun biz başka kadınlarla birlikte olalım :)

sen anlamadın ki dediğimi :D bu yazıda erkek zorla olmasını istiyor ısrar ediyor. erkek gerçekten seviyorsa eğer bunları yapmadan da sever. hatta öyle bi severki konusunu bile açamaz.

Orası öyle tabi.Ben ilk msjını yanlış anladım sanırım ama sende direk olaya dokunmaya bile kıyamaz gibilerinden girince bende öyle düşündüm :)

neyse yanlış anlaşılma var o zaman anlaşştık :D

Bence düşünceniz çok yanlış. İlla bunu düşünmek zorunda değilsiniz, düşünecekseniz bile günah işlemeden hemen evlenin. Hem kimse size başka kadınlarla beraber olun da demiyor. Zaten çok seviyorsanız evlenirsiniz...Allah'tan korkun...

Son düzenleme:

Eline para ver yolla yolcusuna. Hey Allahım ya...

Bence düşünceniz çok yanlış. İlla bunu düşünmek zorunda değilsiniz, düşünecekseniz bile günah işemeden hemen evlenin. Hem kimse size başka kadınlarla beraber olunda demiyor. Zaten çok seviyorsanız evlenirsiniz...Allah'tan korkun...

Benim Allah korkum var siz benim için canınızı sıkmayın,siz maneviyatını bilmediğiniz bir insanı Allah korkusu yokmuş gibi göstermekten korkun.
Bunu düşünmekten vazgeçin falan demişsiniz '' yazımda '' bunu düşünmekten kendimi alıkoyamıyorum'' gibi bir ibare mi gördünüz ? Hey Allahım..Ben orada arkadaşın yazdığı bir msj a alıntı yaptım.Anlatmak istediğim farklıydı sizin için konuyu biraz açayım ;Hepimiz insanız bir sürü zaafımız var bu konu da bir zaaftır ama uygun durumlarda zaaf olmaktan çıkar.Arkadaş sevdiğim insanla öyle bir şey düşünemem demiş onun kastetmek istediği bu asker arkadaşın yaptığı hareketin yanlış olduğuymuş ben ise hiçbir şekilde sevdiğim insanla böyle bir durumda bulunmak istemem gibi algıladım ve daha sonra ki msjım da da düzeltme yaptım ve '' insan bunu sevdiği insanla düşünmeyecekte kiminle düşünecek'' dedim.Ben cümlede kişinin her önüne gelenle birlikte olmaktansa sevdiği insanla olmasının daha doğru olduğunu söyledim ama siz sadece yorum yapmak için işinize gelen yerini kullanmışsınız.

Benden de size bir tavsiye bence sizde karşınızdaki kişiyi ölçüp tartmadan , zan altında bırakacak yorumlardan kaçının..

Deliler gibi aşığız demiş kız, ama bence sadece kendi aşık sevgiliside faydalanmaya çalışan bi alçak!

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
vozol
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri