Askerde şiddet görür müyüm dayanabilir miyim ?

AlperBugra1

Banned
Arkadaşlar gelecek ay askere gidiyorum ama gideceğim yer çok sorunlu ve disiplinli bir yermiş şiddet görür müyüm ? Birde bedenim oranın zorluklarına dayanabilir mi ?

Boyum.189

---> Askerde şiddet görür müyüm dayanabilir miyim ?

artık askerlik eskisi gibi değil..Bence cok stres yapmana gerek yok...

Askere gidiyorsun kardeşim, vatani görevini yapmaya. Disiplinli yerlerde askere şiddet uyguladıklarını hangi aklıevvel söyledi sana? Disiplinli yerler şiddete meyilli değil, kurallara bağlı yerlerdir. Disiplinli olmayıp kurallara bağlı kalmayanlara ne tür cezalar verirler bilemem, sana şunu söyleyebilirim sadece ; Vatani görevini yapmaya gitmekten korkma, stres içinde olma. Zira bu durumda mutlu olman gerekiyor. :R

Kurallara uymazsan, komutanlarını dinlersen, çavuşlarla kavga etmezsen hiçbir sıkıntı yaşamazsın hayırlı olsun..

Kendi kafana göre değil komutanların kafasına göre yaşadığın sürece sıkıntı yok kardeşim için rahat olsun.. :)

uslu durmazsan gorursun tabı
saygısızlık etmedıgın surece bısı olmaz
Allah yardımcın olsun :)

Bilmiyorum orda olan biteni ama , insan durup dururken hiç dayak yemez. Umarım herşeyin hayırlısı olur senin için. :)

Verilen Emirlere Uymazsan ,
Düzeni Tertibi Bozarsan ,
Askeriyenin Huzurunu Kaçırırsan ,
Üstlerine Karşı Gelirsen ,
Ahlaki Siyasi vs gibi Toplumsal Değerlerle ilgili Aşırı Uçlara kaçan Söylemler Yaparsan ,
İçerideki Gizli kalması gereken durumlar olur vs onları sızdırırsan ,

Ne bilim :D Düzene , Disipline , Kurala Aykırı Gelirsen Cezayı Yersin.. Diskolar Senin Olur :D

Ne çok kurnaz ne de salağa yatan bir tip olacaksın,aksi halde askerlik senin için eziyete dönüşür.

Akıllı insan heryerde işini bilir.Kendini sevdir ve mutlaka ortama göre hareket et.Şimdiden hayırlı teskereler...

Askerde dayak yasak.
Kaçmadıktan sonra ve yüz kızartıcı bi suç işlemedıkten sonra dayak yemezsın. Kafaya takma bu kadar başladıktan sonra bı şekılde bıtıyo.

Enistem bugun daha muhabetini yabti...üstlerin wc sine girmis sonra üstlerden biri gelmis wc ye o an enistem aynalari siliomus gibi yapmis xD o üst demis napion sen burda enistem cevaplamis cezaliyim komutanim ben burlari temizliom demis tabi komutan yememis yalani oracikta tozu dumana katmis komutan :)))

Artik siddet gorumusun bilemem girsen bile dayanacaksin

Komutanin vurdu yerde gül bitermis xD

Hayirli olsun

Şırnak beytussebabta askerlik gorevimi yaptım kardeşim dibine kadar zorluk gorduk intikaller gorevler nefes alamıyorduk disiplin heryerde vardır ki tsk da mutlak var ama dayak vesayire kesinlikle yoktur için rahat olsun kurallara uyduktan sonra kral sensin ;)

Verilen Emirlere Uymazsan ,
Düzeni Tertibi Bozarsan ,
Askeriyenin Huzurunu Kaçırırsan ,
Üstlerine Karşı Gelirsen ,
Ahlaki Siyasi vs gibi Toplumsal Değerlerle ilgili Aşırı Uçlara kaçan Söylemler Yaparsan ,
İçerideki Gizli kalması gereken durumlar olur vs onları sızdırırsan ,

Ne bilim :D Düzene , Disipline , Kurala Aykırı Gelirsen Cezayı Yersin.. Diskolar Senin Olur :D

bunu kubilay reis mi yazdı :D

Düşeceğin yer nasılsa ona göre davranacaksın. Örneğin doğuda sırt sırta göreve çıktıgın adam gelip sana tokat atmaz durduk yere.Batının şartları biraz daha zor ama eğitim açısından . Dayaktan korkuyosun gibi sezdim eğer öyleyse yemezsin korkan adam kaçmanın da bi yolunu bulur :)

Arkadaşlar gelecek ay askere gidiyorum ama gideceğim yer çok sorunlu ve disiplinli bir yermiş şiddet görür müyüm ? Birde bedenim oranın zorluklarına dayanabilir mi ?

Boyum.189

Kardesim nereye ne olarak gidiyorsun
Yazarsan ona gore yardimci olalim :hi:

İşini yaparsan, görevini yerine hakkıyla getirirsen her yerde sevilirsin.

Sıkıntı yapmama gerek yok kardeşim,oradakilerde insan.

Sadece sivil hayattan biraz daha dikkat disiplin istiyor.Görev disiplinini ve saygının yitirmediğin sürece eğlene eğlene bitirirsin askerliği.

dayak şiddet vs yok yanlışında mahkemeye gidip askerliğin uzar sadece :) zorlukları elbette var ama bunun yanında kattıkları da çok Allah sağ-salim gidip dönmeyi nasip etsin inşallah

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri