Aşk

düşler perisi

Bayan Üye
Bir tek senin görebileceğin bir yerden
Sana gülümsüyorum...
Onların duydukları kahkahalarım değil
Aşkı tarif gerekirse sana
Anlatayım
Aşk ne biliyor musun
Benim sana yaşadığım,
Senin durmadan üstüne bastığın...

Ceyhun Yılmaz

---> Aşk

djlik yaptığını biliyorum ama hiç dinlemedim programını güzel yazdığına göre güzel de yorumluyor olabilir..=)

genelde ben can yücel, nazım hikmet ve özdemir asaf ın şiirlerini çok beğenirim bi de işte bazen böyle amatör ama güzel olanları..=)

---> Aşk

djlik yaptığını biliyorum ama hiç dinlemedim programını güzel yazdığına göre güzel de yorumluyor olabilir..=)

genelde ben can yücel, nazım hikmet ve özdemir asaf ın şiirlerini çok beğenirim bi de işte bazen böyle amatör ama güzel olanları..=)

dinlemeni tavsiye ederim zaten senn sevdiğin şairlerinde şiirlerine yer veriyo programında bende severim o şairleri ama ceyhun yılmazın şiirleride fena sayılmaz.

---> Aşk

dinlemeni tavsiye ederim zaten senn sevdiğin şairlerinde şiirlerine yer veriyo programında bende severim o şairleri ama ceyhun yılmazın şiirleride fena sayılmaz.

benim radyo dinleme kültürüm pek gelişmediği için radyoyla aram yok sadece denk gelirsem facede okuyorum. evet gördüğüm şiirlerine bakarsak ceyhun yılmazın fena sayılmaz.

---> Aşk

benim radyo dinleme kültürüm pek gelişmediği için radyoyla aram yok sadece denk gelirsem facede okuyorum. evet gördüğüm şiirlerine bakarsak ceyhun yılmazın fena sayılmaz.

bende pek dinlemezdim ama ceyhundan sonra dinler oldum bide onur yar var yok böyle bişey onu dinleyince herşeyi unutuyorum komik baya tavsiye ederim ya günün ardından iyi geliyo bazen bi kere dinle bırakamazsın zaten:)

---> Aşk

bende pek dinlemezdim ama ceyhundan sonra dinler oldum bide onur yar var yok böyle bişey onu dinleyince herşeyi unutuyorum komik baya tavsiye ederim ya günün ardından iyi geliyo bazen bi kere dinle bırakamazsın zaten:)

aslına bakarsan ben sadece şiir dinlemeyi sevmem kısa bir şarkı dörtlüğü olacak içinde bir sanatçının seslendirdiği bir de eşsiz bir fon müziği böyle olursa tadından yenmez :)

---> Aşk

aslına bakarsan ben sadece şiir dinlemeyi sevmem kısa bir şarkı dörtlüğü olacak içinde bir sanatçının seslendirdiği bir de eşsiz bir fon müziği böyle olursa tadından yenmez :)

radyocular işini biliyo emin ol zaten fon müziksiz şiir yavan ekmek gibi
benzetmeye bak ya:)
bi kere dinle derim sırf şiir değil zaten ceyhun olur da gülünmez mi yahu komiktirde:)

---> Aşk

best fm
gerçi şimdi tatilde ama önceden çekilmiş programları yayınlanıyo
eylülde yeni yayın dönemi başlıcak saat öğlen 12de başlıyo ama kaçırırsan gece 01de de tekrarı var
bi dinle bakalım beğeniceğine eminim:)

valla okul açılmadan önce yeni yayın dönemi başlarsa dinleyebilirim okul açıldıktan sonra zaten sabahçıyım 12de dinleyemem akşam da erkekn uyumam gerekecek gece 1de dinleyemem bir ihtimal daha var haftasonları bi sorun olmazsa dinleyebilirm..=)

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri