Aşk Varmı Yokmu ?

aşq war my?

• olmamı tabikie war..!

Oy: 18 62.1%
  • ne aşkı oda neymiş ...!!?

Oy: 5 17.2%
  • aman banane.. xD

Oy: 6 20.7%

• Kullanılan toplam oy
    29
aşkı yaşamak lazım. Bilmeyenler için "yok" kavramı oluşturulabilir fakat bence var

behnce yhoq birkere aşık odlm sandım o bny bıraqtı nasıl iş.. hani bni sefiodu ??aşk yhoq ..

a$k'ı Seviyorum Demekle acikLayamaz Kimse.

a$k Sessizdir Sadece Gözlerle Anlatabilirsin..

Her Ne Kadar Karsima Yalancı a$kLar Ciksada

1 Kere ya$adım o Duyguyu ..

1 Kere Daha ya$atacak bi bayan Varmı , yokmu biLgim yok :174:

behnce yhoq birkere aşık odlm sandım o bny bıraqtı nasıl iş.. hani bni sefiodu ??aşk yhoq ..

aşk yok diyorsun ama aşık oldum da diyebiliyorsun. mantığı anlayabilmiş değilim. madem aşık oldun demekki ortada aşk var. o zaman bana denk qelmedi de :) aşk kavramını bilmek lazımdır. sevgi,sadakat,yalnızlık ws ws karıştırılmamalıdır. Aşk yok diyenler aşkı hiç yaşamayan kişilerdir. aşk mutlu olmak değildir. o seni bıraktığında canı pahasına sevebiliyorsan budur aşk. ya aşık oldum deme! ya da aşk yok deme!

olmamı tabikide var :D

ama anlatılmaz yaşanır..bi kere yaşadım yaşıyorum..ya da yaşadığımı sanıyorum..yaşasamda yaşamasamda var biliyorum :):)

aşk yok diyorsun ama aşık oldum da diyebiliyorsun. mantığı anlayabilmiş değilim. madem aşık oldun demekki ortada aşk var. o zaman bana denk qelmedi de :) aşk kavramını bilmek lazımdır. sevgi,sadakat,yalnızlık ws ws karıştırılmamalıdır. Aşk yok diyenler aşkı hiç yaşamayan kişilerdir. aşk mutlu olmak değildir. o seni bıraktığında canı pahasına sevebiliyorsan budur aşk. ya aşık oldum deme! ya da aşk yok deme!

aşk yok ewt .aşk 2 taraflı yaşnana birşeydir teq taraflı yaşayınja olnumuo??!
aşık oldun kie qaliba bni bu kdr yarqılıosun..!!

aşk yok ewt .aşk 2 taraflı yaşnana birşeydir teq taraflı yaşayınja olnumuo??!
aşık oldun kie qaliba bni bu kdr yarqılıosun..!!

aşk konusunda seninle tartışmaya giremiyecem. "iki taraflı yaşanan bişey" kanısının yanlış oldugunu düşündüğüm için.Görüş açılarımız çok farklı. Ben aşık olduğumu söylemiştim zaten. aşka da inananlardanım. Sende aşık olmuşsun :d ama aynı zamanda aşk da yok diyebilme cesaretini göstermişsin.
seni yargıladığımı nerden çıkardın?. aynı zamanda aşık oluşum seni yargılama hakkı vermez bana. bu nedene bağlaman çok ilginç.sözlerini çelişikili bulduğum için görüşümü dile getirdim.

Aşk var, sadece yaşayan bilir aşkın ne demek yada var olup olmadığı,
eğer 2 günlük seni seviyorum demek sanılıyorsa o zaten başlı başına aşk değildir.

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri