Aşk romanı tavsiyeleri

IIIFerhatIII

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar son zamanlarda aşırı derecede roman tutkum başladı ve aşk romanlarına ilgi duyuyorum ama piyasada okumaya değer aşk romanı bulamıyorum tavsiyelerinizi bekliyorum aşağıya okuduğum romanları yazacağım onların dışında yazarsanız sevinirim

Huzur Sokağı,
Samanyolu,
Fısıltı Serisi,
Çalıkuşu,
Serenad

---> Aşk romanı tavsiyeleri

Her ne kadar bu bölümün modu olsamda aşk romanları okumuyorum ama Elif Şafak'ın kitapları bu aralar iyi satıyor

Yüreğim seni çok sevdi. bunu okudum çokta güzeldi

elif şafak ve canan tanın romanları etrafta oderece konuşuluyorki okumuş kadar oldum sonlarını bildikten sonra hiçbi çekiciliği kalmadı benim için ama yinede teşekkürler.

Git Kuran-ı Kerim oku içine Allah aşkı dolsun n'apacan Aşk romanlarını sen, günah.

Aşka Veda

Can Dündar

Sen Git Aşk Bana Kalsın Mehmet Coşkundeniz

Kasabanın En Güzel Kızı Charles Bukowski;

Git Kuran-ı Kerim oku içine Allah aşkı dolsun n'apacan Aşk romanlarını sen, günah.

hayır aşk romanlarının neresi günahda onu anlamadım gayet ahlaklı aşk romanlarıda var mesela 'huzur sokağı' ama senin aşk denince aklın sadece ahlaksız tarafa gidiyorsa onu bilemem kardeşim tavsiye edeceğin roman varsa yaz yoksa fetvanı git başkasına ver!

Son düzenleme:

hayır aşk romanlarının neresi günahda onu anlamadım gayet ahlaklı aşk romanlarıda var mesela 'huzur sokağı' ama senin aşk denince aklın sadece ahlaksız tarafa gidiyorsa onu bilemem kardeşim tavsiye edeceğin roman varsa yaz yoksa fetvanı git başkasına ver!

Günah günah, Allah hesabını sorar sana görürsün.

ya kardeşim bana laf diyosun aşk konuları günah diye ne işin var aşk bölümünde. kalabalık etme şurda iki roman tavsiyesi alalım dedık mafettın.

Lütfen konuyu tartışmaya sürüklemeyin Mastor üyemiz en sempati haliyle espri yaptı

Son düzenleme:

sanmıyorum ne kadar komık olursa olsun dini esprı konusu yapanlardan pek hoslanmam neyse bu konu çok uzadı yardımlarınız için teşekkurler.

Son düzenleme:

Ilgın Olut-Neva

Bir Gün-David Nicholls

netten araştır bunları hoşuna giderse alır okursun.sana tavsiyem netten yorumlarını okumadığın kitapları alma çünkü herkesin zevki aynı olmuyor :R

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri