Aşk mı Para mı ?

ya hayatta hem aşk hemde para gerekiyor tabiki para olmadanda yapamazsın aşk olmadanda bunu kararını vermek bence zor onun için ben başka bişi diyemicem ikiside gerekiyor yani

Kimi İnsanda Da Para Bollugu Var Ama Aşkı Yakalıyamıyor Yakalasada Parası İçin Seçiliyor Bence İlk Önce Aşk Daha Sonra Para...

olur olurr :D sen parasızda iş yaparsın len özkan ;) ama parasız hayatt boşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş!!!! bunu kafanıza sokun yaaff!!

paraaa paraaa ben parayıı istiorum aşkı napıyım yaaa aşk karın doyurmuyoorr hep bunu bilr bunu sölerimm aşkk cicim aylarında oluoooo sonraa bitiooo geriee ekmek kavgası başlıooo nasıl geçincez derdi başlıoo anladınz o yüzden paraa

bence ikisi birbirini tamamlıyo para olmazsa aşk bizaman snra bter aşk olmazsada paranın ne anlamı war!!

paraaa paraaa ben parayıı istiorum aşkı napıyım yaaa aşk karın doyurmuyoorr hep bunu bilr bunu sölerimm aşkk cicim aylarında oluoooo sonraa bitiooo geriee ekmek kavgası başlıooo nasıl geçincez derdi başlıoo anladınz o yüzden paraa

Bravo Gerceklerı Görmene Sevindim :1:

Ya Ben Aşık Olmadan Yaşayamam Ama Param Yokasada Sanmıyorumkı Bana Çok Kişi Aşık Olur olursa bile guzelliğim için olur .. !

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri