Aşk meşk

hayalpersttt

Kayıtlı Üye
Eğer gençsen evlenilecek olanla mı yoksa eğlenilecek olanla mı vakit geçirirdiniz:)))??

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

---> Aşk meşk

bu soruya aslinda cevap vermezdim ama erkeklerinde bunu bilmesi lazimki kadin cok gucludur ne kadar ezsenizde kadini baska sifatlara tasimayin lutfen boyle konular acilmasin ya acildiysada silinsin yani bu kadarda olamaz pess eglenirmis oldu keyfe bak sende ne konu acacagimi sasirmissin askin a si yok burda

---> Aşk meşk

Öncelikle kırdıysam özür dilerim.bnm burda kadınları rencide etmek gibi amacım yok.Tahmin etmek zor değil bunlar hayatın gerçekleri.Ve bnm duymak istediğim şey acaba insanların bu konu hakkındaki düşünceleri...

---> Aşk meşk

Öncelikle kırdıysam özür dilerim.bnm burda kadınları rencide etmek gibi amacım yok.Tahmin etmek zor değil bunlar hayatın gerçekleri.Ve bnm duymak istediğim şey acaba insanların bu konu hakkındaki düşünceleri...

anliyorum tamam da bence kimse eglenirim demez ya hersey gizli eglenirler ötekiylede ciddiyim der bazen eglenirler bazende ciddi olurlar insanlari anlamak zor cogu eglenmeyi secer bu kesinde ama emin ol o eglendikleri kizdan birine asik olurlar gor bak iste sen aska haya
t bu ...benim dusuncelerim bunlar ben sahsen bir kadin olark her zaman ciddiyetten yanayim cunku karsindakiyle empati kurarsin onu net tanima firsatin olur eglenmek demek kendini kandirmak demek karsindakini degil bir anlik zaman kaybi..kiz kardesini dusunsen erkek istermiki kizkardesiyle eglensin biri istemz tabi saygi onemli kendini bilmek onemli size diyecegim birsey yok sadece boyle insanlara .

---> Aşk meşk

Bak yüzde yüz haklısın ama bazı kızlar ve erkekler bu ayrımdalar sadece erkeklere özgü bir şey değil yani.dediğim gibi sadece merak ettim sordum o yüzden :))) kendimden örnek veririrsem B'nde olaya ciddi bakanlardanım eğlenmek filan bnm işim değil.bn bu soruyu muallakta kaldığım için sormadım:))

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
vozol
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri