AŞk Bİtermİ?

EVLENDIKDEEN SONRA AŞK BİTERMİ?

• EVET

Oy: 31 43.1%
  • HYR

Oy: 24 33.3%
  • BİLMEM

Oy: 17 23.6%

• Kullanılan toplam oy
    72

Spy

Kayıtlı Üye
Ewt Arkdaslar Ask Bitermi Ndn
Bİtmezmİ Ndn?

EVLENDIKDEEN SONRA ASK BITERMİ?????
:1:

Dİger Konu Silerseniz Sevinirim!!!!!

Bence Ksnlikle Biter Ndn Ni
FlÖrt Ederken Istedigni Yaparsin Onla Resmi Bi Bagin Yok Ama
Evlendikden Sonra Onla Bagin Olur Oda Seni Sikar Siktgi Zazman Ask Biter

bitmez...Şöleki ;

Aşk bitti
Elimden sanki minik bir balık kayıp gitti
Aşk bitti
İçimden sanki bişeyler kopup gitti
Aşk hiç bitermi
Hiç bişey olmamış gibi
Boşlukta kaybolur gider mi

Aşk hiç biter mi ??

Kalır adımızla
bir sokak duvarında
bi ağaç kabuğunda
bi takvim kenarında
kalır bi çiçekte
bi defter arasında
bi tırnak yarasında
bi dolmuş sırasında
kalır bi odada
bi yastık oyasında
bi mum ışığında
bi yer yatağında

Aşk hiç biter mi ??

Kalır dilimizde
yinelenen bi şarkıda
bi okul çıkışında
bi çocuk bakışında
kalır bi kitapta
bi masal perisinde
bi hasta odasında
bi gece yarısında
kalır bi durakta
yırtık bi afişte
buruk bi gülüşte
dağılmış yürüyüşte

Aşk hiç biter mi ??

Kalır bi sokakta
bi genel telefonda
bi soru yanıtında
bi komşu suratında
kalır bi pazarda
bi kahve kokusunda
bi tavşan niyetinde
bi çorap fiyatında
kalır bi yosunda
bi deniz kıyısında
bi martı kanadında
bi vapur bacasında

Aşk hiç biter mi ??

Bence Biter Çünkü İlk Başlarda Ona Değer Verirsin Sonra Evlendikten Sonra Onunla Hiç İlgilenmessin Ona Vakit Ayırmassın O Karşıdakide Senden Soğur Ve Ayrılır Böle Bir Olay Oluyosada Karşıdaki Kadın Ayrılmıosa Bilinki Onu Kocasına Bağlıyıcı Sebepler Vardır Mesela Çocuk Çocuğu Olan Kadın Sevgilisinden Ayrılamaz Kolay Kolay Aşkı Biter ama Çocuq İçin Karşıdakine Katlanır Ama Bence Kesinlikle Aşk Biter... Bazen Sadece Tek Taraflı Deilde Çift Taraflıda Bitebiliyo İkiside Birbiriyle İlgilenmio... Böle Durumlarda Ayrılmak Daha Kolay Olur Çünkü Onların Birbirine Duyduğu İlgisizlik İlerde Çocukları Olursa Onunda Pi***olojisini Etkiler... Bundan Dolayı Ayrılmaları En Doğru Karardır... Çünkü İlerde Sevgi Şevkat Olmayan 1 Ailede Büyüyen Çocuq İlerde Kendi KArısınıda Bunların Aynısını Yapar Kısacası Aşk Biter... Ama Her Aşk bitcek Diyede Bişi Yoktur Herkez Bunuda Böle Bilsin... Biraz Uzun Oldu ama Tamamen Kendi Cümlelerimle Açıkladım

Ask Hicbir Zaman Bitmez Biten Sadece İLiskidir.! Eger Ask Bitti Diyosaniz Siz Zsaten Hic Asık oLmamissinizdir !!

Tmm ask'a gecıcı dıyor olabılırler ama benım evleneceğim ınsan bana karsı ne sevgısı nede askı bıtmeLi...
Bana göre bıtmez bırbırnızı sevdıkten sonra önemsemeyen ınsanlar ıcın 35 inden sonra ask bıter bana göre bıtmez askı evlılıktede yasatmak gerekir bıtmesi ve bitmemesi bızım ellimizde...
Ben asla bıtırmem evlenceksemde benımle ömür boyu dolu dolu ask yasıcak bırıyle evlenırım bu benım fıkrımm...:D

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri