Arockci; Bu Sana..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ah nefret ediyorum böyle konular açmaktan sataşmalardan. sanalı ciddiye almıyorum zorla aldırtıyorlar ama birinin şu çocuğa haddini bildirmesi gerekti o da benden başkası olamaz tabi ki
Arockci mahlukatına karabasan dedim o gün bugündür hıncını alamadı benden
ya da kimi insana bahane olur böyle şeyler..kendi zalimliğini göstermek için. benle alakası olmaz yani.
aslında ne kadar ciddiyetsiz olsan da sınırını bileceksin
nerde durdugunun farkında olacaksın
Arockci ben 20'sini aşmış biriyim.şu hayatta öyle kötü günler yaşadım ki bazı şeyler bana komik geliyor.sanki çok güçlüymüşüm de herşeyi kaldırıyorum
yazdığın şu msjlara
hırlıyo hayvan ya :D aşısını yaptırmadım. ama şimdi böyle konuşunca üzülüom sonuçta babası ruhuna fatiha annesi ise kızını evlatlıktan reddediyo oda gelmiş yanımızda ilgi istiyo ablası sev o köpeği :D
ya diyom ya onun bi ailesi bile yok. geliyo yanımıza ezik takılmaya çalışıyo kendince tarz yapmaya çalışıyo. AİLESİ BİLE YOK :D :D pislik şey utanmadan gelmiş bize bide laf ediyo :D
yetim kızı süpürgeli apaçi D:
yaw babası ölmüş annesi de anlarsın ya öyle demişti itiraf bölümünde. asıl cinsiyetide belli deil çünki annesi hiç ona kızım dememiş bunu itiraf etmişti hahaha hahaha hahaha
süpürgeli apaçi. annesi bikere bile ona kızım dememiş :Daslkjdashkdjsahas
üzülmedim
türk sineması tadında yazılmış modası geçmiş cümlelere oturup ağlayacak biri değilim
benim durumumda olan insanlara acıyıp onlara öyle bakmadığım gibi, kendi üzerimde de bunun yaşanmasını istemedim ve bunu hissetmedim.
"anne" hakkında da öyle bir konu açmamdaki sebep, şaşkınlığımı ve alay ettiğimi gizleyemediğimi göstermek.acı macı degil yani anlıyorsun mu
şimdi ey beyni küçük kafasında kaybolan insan?ne yapmak istiyorsun ?
herkes şaka yapar sonuçta di mi ?
hı ben de yaparım.hatta bazen kırıcı bile olurum.uslubum kötü olsa da,amacım takılmak.insanları seviorum ben sonuçta senin gbi degilim.
ama iştee bir terslik var.ben şimdi ilk defa birine bu kadar cvp vermekle meşgulum.
buna senin ölümle ilgili haddini bilmeden yaptığın sulu şakaların sebep.
yoksa ezik mezik benim gülüp geçeceğim şeyler.
bak bu kadar rahat olma.yarınının hatta 2 dk sonrasının ne olacagını bilemezsin
hele böyle bir acıyı yaşamış insana bu tür sözler söylemen
pes yani aklın alamayacagı bir durum..
ben gayet rahatım hayatımdan da memnunum.bunca şeye rağmen de kendimi gayet güzel yetiştirebilmiş biriyim
isyan ettiğim hiçbir durumum yok
insanlardan saklamaya çabaladıgım,, sonradan utanç duyacağım hiçbirşeyim olmadığı gibi..
dostum senin derdin kendinle
bak asla yapmadığım birşeydir- birine-hele de sanaldaki birine-yine sanal yoluyla göndermeler yapmak.
şu yazdıklarımı bile uyuşuk beyninle okuyup bir mana çıkaramamandan korkuyorum
bana ister yetim kızı,ister ciddi şekilde,ister üzgünüm diye cvp yaz umrumda değil.ben dersimi verdiğimi her halükarda göreceğim.
bnm için sanal eglenmek ve dinlenmekti.ama işte böle canımı sıkacak şeyler olmadığı sürece tabi ki...zaten bütün gün yoruluyorum 2 dklık keyfimin içine sı.man şart mıydı ?
ulan sanalda tarz yapsam ne olacak beyinsiz?
ya baktıkça gülüyorum
bitireyim diyorum yazıyı içimde kalıyor yine birşeyler
neyse..senin için iyi dileklerde bile bulunurum ben
büyüklüğüm o kadarxD​

---> Arockci; Bu Sana..

Dengesizin Konustuğu Lafa Bak
Valla Helal Olsun Sana Bacı
Bu Kadarıyla Yetinmişsin
Bu Harbiden Büyüklüğünü Gösterir
Konuyu Okuyunca Keske Yüzü Kızarsa Su Cocugun
Hiçte Sanmam Ama Neyse
Günaha Girmeye Gerek Yok.

---> Arockci; Bu Sana..

Kesinlikle Nazlı.
İnsanları artık tanıyamıyorum.
Halimiz ne olcak belirsiz.

---> Arockci; Bu Sana..

Bildiğim kadarıyla yaşı yok bu arkadaşın Çocuk daha yani.

takmayacaksın.

yalnız keşke bu yazıları sana yazdığında şikayet bölümüne atsaydında bi uyarı alsaydı arkadaş.

Neyse buda ona ders olsun.

Kimsenin özel hayatı kimseyi ilgilendirmez.

Burasıda kimsenin babasının yeri değil üyeninde admininde uyması gereken kurallar var.

ileri giderse herkes gibi oda alır uyarısını.

---> Arockci; Bu Sana..

Arockcı haddini biliceksın bundan sonra
bikere uyardım seni

adam akıllı takılacaksan takıl takılmıcaksan çek git bidaha böle mesajlarını görmicem

---> Arockci; Bu Sana..

normal arkadaş üzerinden şaka olur ama anne baba üzerinden olmaz yetim kızı falan ne oluyo gene az söylemiş süpürgeli

---> Arockci; Bu Sana..

bi çok şey söylemek istiyorum aslında ama demicem.

çünkü anne ve babasının kaybeden cocuklar bu acının asla dinleyeceğini ve hiçbi acıya benzemediklerini çok iyi bilirler. bu cocuklar hep yarım yaşarlar çünkü :)

başına gelmeyen bilmez. o yüzden süpürgeli seni rencide dahi etmemiş sanslısın :)

bende etmicem. kınıyorum senin gibi beyinleri.

Allah göstermesin bu acıyı KİMSEYE.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri