Arkadaşlarıyla Kendi Kız Kardeşini...

RAINMAN

Kayıtlı Üye
BU OLAY ADANA DA GERÇEKLEŞMİŞTİR...BUNLARI YAPAN KİREMİTHANE DOLMUŞ ŞÖFÖRÜDÜR...

ayşe adında bi kız bi gece minibüse binmiş minibüste sadece şoför we arkadası warmış bunlar hazır kimse yokken hawada karanlık su kızı bi yere cekelim demişler we kızın elini kolunu baglayıp yüzünede bi poset gecirmişler we kıza saatlerce tecawüz etmişler.sonra şoför recep adında baska bir arkadısını aramıs we durumu anlatmıs gel sende KIZLA İLİŞKİYE GİR DEMİŞ..neyse recep gelmiş bakmış kız baglı birazda bu tecavüz etmiş.sonra yeter artık bırakalım gitsin demişler kızın yüzünden poseti kaldırmıslar ama o anda olan olmus...bu kız recebin kız kardeşiymiş!!!recep önce bu iki arkadasını sonrada kendini öldürmüş!!!!!!!

ya varya işte erkek milleti baska kıza yaparlar kendi kardeşleri olunca kıyameti koparırlar....[böle olmayan erk. hariç]

ben bunu okumustum derken ( vay be) dıye yorum bıle yapmısım tekrar elıne saglık sende okudum ondan aklımda kalmıs....

ewtt way beee ne diyim bence o yaptıklarının cezası ölüm deil daha ağır bişi olmalıydı

yaw insanlık ölmüşş ölüm az gelir bunlara
araplar tecawüz edenlerin erkeklik organlarını koparıyor bunlarında ole olması gerekir

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri