ArkadaŞlar Herkez Sevgİlİsİnden Nasil AyrildiĞini Yazzsin

---> ArkadaŞlar Herkez Sevgİlİsİnden Nasil AyrildiĞini Yazzsin

Neredeyse tüm ilişkilerim yalan yüzünden bitti. Hayatta en nefret ettiğim şey yalandır benim. Yalan söyledikleri ortaya çıktığı an herşey bitiyor bende. Bir çok kez direnmişimdir, ama onun bana yalan söylemesi bana değer vermediğini ve sevmediğini gösterir. Hep bu yüzden bitti...

yalan söyledi ve yalanına şahit oldum elime aldım dövdüm vede son noktayı koydum

Ya yalan çok kötü ama gerçekten :D Dövmekte haklı. Benim en güzel ilişkilerim bu yüzden bitti :(

uzun hikaye ya neyse kısa kesiyorum

teli suratına kapattım cocugun ama kapatmasaydım küfür edecektim neyse bu buna koymuş msnde tartıştık ertesi günü işte alltan alıyorum haksızım die o üstüme gleiyo bni tehdit etti bnde koptum tabe bitti

gecen aylardada tekrar teklif etti bu ( bu arada 1 yıl oldu bnm bu cocukla cıkalı ki en son bununla çıkmıştım ) tabikide kabul etmedim zaten sevmiyodum arkadaş zoruyla çıkmıştım pişşmanmıyım çıktığıma hemde köpekler gibi ...

Yakın arkının bana asılması..

SenLe bir daha görüşmeyeceğiz canım by by...BU kadar :D

Kendisi istedi..Kendıne göre sebebleri varmış.. Beni üzüyomuş fln fılan :)

Mezhep farklılıklarımız vardı nişana,evliliğe kadar aramızda bir sorun çıkmazdı ancak vakti gelince emindim aileler yüzünden ayrılacağımıza bitsin dedim çok üzülürüz dedim tabi bu mezhebi sorun etmem biraz zoruna gitti kötü sözler söyledi bana sevgide biraz azaldı ama şimdi düşünüyorum da Allah kapatsaydı ağzımı da demeseydim ayrılalım :)

beni terketti, nolacaktı ki başka

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri