arkadaşlar çok mutsuzum

oğuz

Kayıtlı Üye
yaa dilayda benden ayrıldı nedenini bilmiyorum ama ayrılmak istiyorum diyo ne yapcam ve bu hastaneye son gidişim sanırsam :(:(:( :147: :147: :147: :147: :147: :147:

Moderatör tarafında düzenlendi:
arkadaşım dilayda kim galiba sevgilin eğer ayrılmak istiyorum dediyse boşver ayrılın burak o senin peşinden koşsun sen niye üzülüyonki hastaneye son gidişim demişsin anlayamadım?

arkadaşım şimdi gördüm başka bi msj yoğun bakımdaymış :(:(çok üzüldüm işallah biran önce ileşir ayrılmak istediğinide anlamadım peki sen sebebini sordunmu ona??

senın askınada dılaydanada ınanmıyorum !

il gun askım askım dıye gezınıyordun eyw

hastahaneye yattı agladınn
oda guzel

sonra geldın
ayrıldım yenı aşklara yelken actım dedın nededıgın bellı degıl..

oyuzden cıddıye almıyorum ....

k bakma

Dün Rüyadır Yarın ise HayaL ..önemLi oLan Buqünü huzurLu ve saqLıkLı qeçirmek yanLızca kendini düşün Bu hayatta.. Senin için gözyaşı dökebiLecek aiLenden başka Kimse yoktur.. ve sunu unutma kısmen ayrısınz sanırım ve hala yaşıyosun ve hala nefes aLıyorsun demek ki öLmemişsin demekki hala yaşama şansın var Kimse için öLmeye ve kendini üzmene deqmez arkadaşım Hayata bir tebessum at!​
unut qitsin..;)

---> arkadaşlar çok mutsuzum

sen yinede peşini bırakma kısa bir zaman sonra senin istediğin gibi olacak bir akşam üstü arasa şaşma

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri