Arkadaşlar acil yardım!!!

istanbull61

Kayıtlı Üye
ÖNCELİKLE ŞUNU SÖYLEMEK İSTİYORUM..
KULLANICAĞIM İĞNE,HAP VE TOZ ŞEKLİNDE 3 FARKLI ÜRÜN VAR.. VE BUNUNLA İLGİLİ BENİ BİLGİLENDİRİRSENİZ ÇOK MEMNUN OLURUM..
ŞUNU ÇOK İYİ BİLİYORUM KULLANICAĞIM ÜRÜNLER FAZLASIYLA ZARARLI AMA YİNEDE SİZİN BİLGİ VE TECRÜBELERİNİZE İHTİYACIM VAR..

KULLANICAĞIM ÜRÜNLER:

İĞNELER:
TESTOSTERON DEPO 250MG/1ML
DECA DURABOLİN 100MG/1ML

HAP:
METHANDİENONE 10MG

TOZLAR:
GOLD STANDARD %100 WHEY PROTEİN
CGT-10 3'LÜ KÜR ŞEKLİNDE İÇİNDE
5g.CREATINE, 3g. L-GLUTAMINE, 2g. TAURINE VAR..

KULLANIM ŞEKLİNİDE ŞÖYLE YAPMAK İSTİYORUM:

PAZARTESİ VE CUMA TESTOSTERON
ÇARŞAMBA DECA-DURABOLİN

HAPLARIDA GÜNDE 4 DEFA ÖĞÜN ARALARINDA

TOZLARIDA SPORA BAŞLAMADAN 15-20 DAKKA ÖNCE VE ANTREMANIN BİTMESİNE 5-10 DAKKA KALA İÇMEYİ DÜŞÜNÜYORUM..

BU KONUDA BANA YARDIMCI OLURMUSUNUZ. NASI KULLANMAM GEREKTİĞİNİ VEYA ARALARINDA KULLANMAMAM GEREKEN ŞEYLERİ SÖYLERSENİZ ÇOK SEVİNİRİM.

(NOT: KULLANMAMAM GEREKENLER ARASINDA İĞNELER HARİÇ VE İĞNELERİN KULLANIM SÜRESİDE 8HAFTA)

---> Arkadaşlar acil yardım!!!

Kullanmaman gerekenler;
İĞNELER:
TESTOSTERON DEPO 250MG/1ML
DECA DURABOLİN 100MG/1ML

HAP:
METHANDİENONE 10MG

Seneyi doldurmadıysan Sporda sakın iğneye girme seneyi Doldurysan toz kullanmanın bir mantığı yok İğnelerin KAfi gelicektir

Testosteron iğnesini sürekli kullanırsan vücut bir süre sonra salgıladığı tetosteron hormonunu salgılamamaya başlar sonrasında kuşum aydın gibi olursun.

Protein tozlarından zarar gelmez onları da abartmamak şartıyla kullanabilirsin.

Bunlar ne icinn ki? Spor icinmi hepsi hastalik icinmi anlamadim. Bu ilaclari veren kisi anlatmadimi nasil kullanacagini?

[MENTION=151958]yesil83[/MENTION] Spor için. Daha çabuk kas kütlesi elde etmek için kullanılır. Tv de gördüğünüz kaslı vücuda sahip ünlülerin yüzde 90 ı steroid kullanmıştır ve steroid zararlıdır.

Son düzenleme:

Toprağın sağlamsa Bunlara gerek yok gardaş ;) 3 ayda bunları kullanmış gibi olursun. ama yok temelin yoksa vucudun ister bunları.

Kasları değilde, aklı geliştirmeye yönelik bir hareket içine girsen! Belki kendine, insanlara da bir hayrın dokunur.

''sağlam kafa sağlam vücutta bulunur'' kas geliştirmek kötü birşey değil abartmadıkça

Elbette. Hak veriyorum. Lakin spor, bire bir kas geliştirme ile bağdaştırılamaz.

Ve burada gözüken çok açıktır ki, arkadaş kas geliştirme derdinde. Spor değil. Zira vücuduna çeşitli takviye maddeler enjekte girişimi de bunu gösteriyor. Gerçi kendisi burada değil, arkasından konuşmak istemem. Bu sebeple genele çekiyorum sözlerimi.

Sporun beyne ve akla katkısı elbette biraz madde boyutundan ziyade, mana boyutundandır. Ve bu şartların tahakkuk etmesi gerekir. Yoksa, direkt olarak sporun akla ve beyine etkisi açıklanabilir mi.

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri