Arda Turan, Bayern Münih Ile Kesin Anlaşma Yaptı.

-Ediz1912-

Türkiye'nin üç büyükleri; Mustafa,Kemal,ATATÜRK!
Webmaster
[FONT=Arial,Helvetica,sans-serif]ARDA TURAN, BAYERN MÜNİH İLE KESİN ANLAŞMA YAPTI. BİR HAFTA İÇİNDE ALMANYA'ya GİDECEK[/FONT] [FONT=Verdana,Geneva,Arial,Helvetica,sans-serif]Galatasaray'ın uzun süredir çok iyi paraya satmaya çalıştığı Arda Turan ile ilgili şok açıklama, duayen gazeteci Hıncal Uluç'dan geldi. Yalan haberlere öfke kusan, spor müdürlerine NASIL GAZETE ve GAZETECİLİK yapılması konusunda zaman zaman önerilerde bulunun ve eleştiren ULUÇ aldığı istihbaratı açıklarken "Şu anda bana gelen haberler, 'Arda'nın Bayern Münih ile kesin olarak anlaşma yaptığı' şeklinde.. Başkandan, taraftarına herkes çocuğu yemek için bekliyor. Arda'nın bunlara dayanma gücü yok" dedi..
[/FONT][FONT=Verdana,Geneva,Arial,Helvetica,sans-serif]LUÇ FOTOMAÇ'taki söyleşinde ARDA için şunları söyledi..

G.SARAY'DA; MUTLU DEĞİL

_Galatasaray'da Abdul Kader Keita da gönderilenler listesine eklendi. 8 milyon euro'ya Katar'ın Al Sadd takımına transfer oldu. Keita'nın gönderilmiş olması bir eksiklik yaratır mı?
Keita'nın gönderilmesini baştan sona onaylıyorum. Yani ben gerçekten fairplay'e inanan bir adamım. Böyle bir sahtekarın Galatasaray'da olmasına ben geçen sene de kızıyordum. Hele, Dünya Kupası'nda Kaka'yı oyundan attırdıktan sonra onu alacak kulübe 8 milyon euro üste de verirdim. Önemli olan Keita'nın gitmesi değil. Önemli olan Galatasaray ne olacak? Onu kimse bilmiyor. Şu anda bana gelen haberler 'Arda'nın, Bayern Münih ile kesin anlaşma yaptığı ve bir hafta içinde gideceği' şeklinde. Yani Arda'nın "Evet" demesini bugün önleyen şey Galatasaray'da kalma duygusu falan değil. Kafasında İngiltere var daha çok. Menajeriyle birlikte Liverpool'un teklifi ne derece ciddi onu bekliyor

SporAjans
[/FONT]

---> Arda Turan, Bayern Münih Ile Kesin Anlaşma Yaptı.

Oynayabileceği,kalitesini gösterebileceği bi kulüp seçmiş.Hayırlı olsun.Başarılar
tşkLer

bizim için büyük kayıp ama ardanın kendini gösterebilmesi için iyi oldu.. Yolu acık olsn :)

Kulüp Güzel Fakat , İngiltere Daha İyi Olabilir Onun İçin

velasılı bu haber doğru ise eğer galatasaray'ın muhteşem tarihinden bir yıldız daha kaydı gitti...

hayırlısı olsun :)

(ilk mesajımı buraya yazmak kısmetmiş henuz... uye olalı bir kaç dakika tesaduf işte bu haber denk geldi .. forumları,forumculuğu,forum adabını bilen biriyim lakin yeni uyeler bölumune her nedense yazmak hiç sevmediğim bir şey ve huyumda değil :p bana o kısım samimi gelmiyor :) herneyse foruma ilk mesajım ilk selamım çok sevdiğim galatasarayımın bölümünden geldi hoş geldi bende hoş geldim ..)

Almanya Arda İçin Çok iyi..
B.Münih de Kalite takım..
B.Münih le Şampiyonluk yaşar..
Ama Liverpool e giderse ;
Tugay gibi şampiyonluk yaşamadan döner ;
vadofone reklamlarında oynar.......

Bayern Münich harika bir takım.. Umarım orda başarılı olur...

Almanya Arda İçin Çok iyi..
B.Münih de Kalite takım..
B.Münih le Şampiyonluk yaşar..
Ama Liverpool e giderse ;
Tugay gibi şampiyonluk yaşamadan döner ;
vadofone reklamlarında oynar.......
:11:

Haklısın , İngiltereye Gidecekse Daha İyi Bir Takıma Gitmeli ..

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri