Aracını durdurup para isteyen genci öldürdü

FrodoBaggins

Kayıtlı Üye
bursa-eralp.jpg
Bursa'da bir servis şoförü, önüne geçip para istediği öne sürülen gençlerden birini bıçakla öldürdü. Çıkan kavgada ağır yaralanan servis şoförü polis ekiplerince kurtarıldı.

Edinilen bilgiye göre olay, dün gece 02.00 sıralarında Elmasbahçeler Mahallesi Atan Sokak'ta meydana geldi. Sokakta tiner aldıkları öne sürülen O.P. (21), İ.Ç. (22) ve F.I. (19); Eralp D.'nin (26) kullandığı fabrikaya ait servis minibüsünü durdurup sigara ve para istedi. Bu yüzden sürücü ile gençler arasında kavga çıktı.

Kendini savunmak için çakısını çıkaran Eralp D., O.P. isimli genci göğsünden tek bıçak darbesiyle öldürdü. Eralp D. ise kavgada sırtından ve kolundan yaralandı. Bir kişinin ölümüne sebep olan Eralp D., yaralı olarak Bursa Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Kavgaya karışan ve olaydan sonra kaçan 2 genç ise polis tarafından gözaltına alındı.

İHA

---> Aracını durdurup para isteyen genci öldürdü

Iyi cok guzel gidiyor insanlarin durumu boyke devam etsinler. Ayakta alkisiyorum.
Ne guzel bak herkes birbirini gebertiyo. Boyke boyke insanlikta cigir aciyoruz.
Afferim bravo. Niye daha siddetlice oldurmemis mesela ezebilirdi

Iyi cok guzel gidiyor insanlarin durumu boyke devam etsinler. Ayakta alkisiyorum.

Ağlasak mı gülsek mi karar veremedim :D

Kendınııı savunmuss adam kım olsa orda aynısını yapardıı...boyle olumlere uzulmemek gerek..

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
vozol
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri