Arabeskin zararı var mıdır?

---> Arabeskin zararı var mıdır?

Damardan girmediği sürece bir zararı yoktur.

bence de yoktur ben her türlü müzik dinlerim fekatt arabesk bende farklı bir yer tutuyor..bunalıma sürüklese benii sürüklerdi ::))

müzik insana zarar vermez bence arabesk dahi olsa

Bence vardır ,çok bunalım yapıyor ve kültür ile alakalı olduğunu da söylemeden geçemeyeceğim.Güzel şarkılar var ama abartmamak gerektiğini düşünüyorum:)Rock tarzında yapılınca aynı müzik bambaşka güzel hale geliyor bence öyle:)

Kişiye baglı müzige kaptırmayıp kendinden gecmiyosa zararı olmaz neden olsunki ama kaptıran mesela müzikle intihar edenler kendini jiletleyenler filan öylelerine zararlı:) Metal müzikte zararlı ona bakarsan emme basma tulumba gibi kafa sallıyolar sözde müzige ayak uyduruyolar pehh..=)

sevmem , dinlemem o sebepten...ama dinleyenlerin hep karamsar oldugunu görmekteyim...muzik dedigin insanları dinlendirmeli, rahatlatmalı , huzur vermeli..yoksa hiç dinlenmemeli

Bir zarari yok 13 yasimda basladim arabesk dinlemeye jilet filan atmadigima gore kendime bir zarari yok yani dinlemesini bilene.

bence olmaz insan çok üzgün olduğunda hislerine tercüman olacak birşeylere ihtiyaç duyar arabesk şarkılarda iyi hissetmenize yardımcı olur

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri