Annem icin yaptigim ozel pasta (harika)

yesil83

Bayan Üye
Anneler gunu icin anneme yaptigim pasta. neler cektim yapabilmek icin inanamazsiniz, cok terslikler oldu ve bu pastayi ortaya cikaramayacagimi dusundum bian. :) annem normal kaplip pasta yapicam sandi, bukadarini beklemiyordu, gorunce yattigi yerden firladi :)
hazir degil :) ben yaptim. ilk defa pasta kaplama yaptim hayatimda. tabiki isin ehli gordugunde birsuru hata ve duzensizlik gorecektir. ama olsun ilk defa yaptigima ragmen cok iyi is cikardigima inaniyorum. kendimle gurur duydum sanki :)

buyuk gulden sonra saymadim kactane oldugunu 4 tane kucuk gul yaptim. annem gorunce o kucuklerden 5 tane olsun dedi illa, 5 cocugu varmis 5 gul olacakmis :) onuda en uca koydum goruntuyu bozdu :) oda ben oluyorum en kucukleri olark. :)
sakin ol demek isteyen olursa, sakin yaizyorum bunlari :) [MENTION=32901]' Kors@N[/MENTION] :)

iste o resimler.

931271_162268680609190_533617808_n.jpg

321396_162268763942515_638293723_n.jpg

birde, tepsiyi yaglamadan keki koymussum bozuldu, tv de gormustum artan kekleri ve kremaya ne yaptiklarini. bende aynisini yaptim o yapisan keki yaptigim krema ile karsitirdim ezdim iyice elimle boyle top kekler haline getirip hindistan cevizinde yuvarladim. boyle birsey cikti ortaya :)

943352_162268857275839_1760267354_n.jpg

bunuda gecenlerde yapmistim

283888_162276990608359_824268259_n.jpg

[MENTION=4428]sEmih[/MENTION] bakalim bunlari begenecekmisin? :)

Son düzenleme:
---> Annem icin yaptigim ozel pasta (harika)

gene döktürmüşsün maşallah :)
Annelerimizin anneler gününü kutluyorum.
Onlar için ne yapsak az.

+

Görüntü Süper Tati Nasil Acaba :pPpPpPP

Emegine Saglik Cok Güzel Olmus

+

Görüntü Süper Tati Nasil Acaba :pPpPpPP

Emegine Saglik Cok Güzel Olmus

+

Hep ayni kek tarifini ve krema tarifini kullandigim icin sanirim.diger pastalarimla ayni tadi :) daha tadina bakmadik yarin ins. :) tarif hep ayni. Suslemelerini farkli yapiyorum canim surekli.
Bir seferinde meyveli pasta yapmistim degisik olarak. Onun tadi damagimda kaldi :) ondan yapmak istiyorum tekrar :)

Hep ayni kek tarifini ve krema tarifini kullandigim icin sanirim.diger pastalarimla ayni tadi :) daha tadina bakmadik yarin ins. :) tarif hep ayni. Suslemelerini farkli yapiyorum canim surekli.
Bir seferinde meyveli pasta yapmistim degisik olarak. Onun tadi damagimda kaldi :) ondan yapmak istiyorum tekrar :)

:) Her Annenin Hayalindeki Kiz Evladina Sahip Senin Annen Sansli :)))

Mantikli Simdi Yani Bu Kek Babanin Fenerbahce Pastasiyla Tati Ayni :)))

Emegine Saglik Süper

Oyyy Oyyyy

Mükemmel bunlar yaa

açımmm :(

:) Her Annenin Hayalindeki Kiz Evladina Sahip Senin Annen Sansli :)))

Mantikli Simdi Yani Bu Kek Babanin Fenerbahce Pastasiyla Tati Ayni :)))

Emegine Saglik Süper
Sagol tatlim. :) evet ayni tadi :)

Oyyy Oyyyy

Mükemmel bunlar yaa

açımmm :(
Buyur gel kardesim :)

ee evli degil misin?
Yoo degilim :)

Ablam gene çok güzel olmuş ya ellerine sağlık. :)
Sagol tatlim benim...

3 tane bebe büyüttüm demistin ondan sordum..
Dogru okumussun canim. Ablam ise gittiginde yegenlerime bakitim hep. Ama simdi buyuduler sayilir, babasi ise gittiginde annesi. Annesi ise gittiginde babasi bakiyor. Ama cok baktim :)

vaay yine döktürmüşüz :)

Oyle oldu topragim. Seviyorum ugrasmasini ama annem sikayet ediyor :) eve un, tereyagi ve seker ha bide yumurta dayanmiyor :)

[MENTION=151958]yesil83[/MENTION] ben de çok severim böyle şeylerle uğraşmayı ama zamanım yok :) özellikle şu süslemelerine bayıldım

[MENTION=151958]yesil83[/MENTION] ben de çok severim böyle şeylerle uğraşmayı ama zamanım yok :) özellikle şu süslemelerine bayıldım

Tam olarak beceremiyorim herseyi elimle yapmak zorunda oldugumdan, bide tam kaplamasini bilmiyorum. Kenarlari burusuk oldu. Onu nasil duoe duz yapiyrlar internetten biraz arastirmam gerek :) ama her turlu malzememi alicam :) daha iyi seyker ortaya cikarmak istiyorum. :) ama kendi evimden haric baskasinin firininda evinde olmuyor. Dun ablamin evine gittim annem.gormesinde supriz olsun diye
Firininda pismedi iyi. Aldim malzemelerimi tekrar eve gekdim. Annmede diyor. Evlendigimdede bu bozuk firinidami goturcen :) firin bozuk aslinda ama bu firinda pisirmeye alistim, bunun ayarininiyi biliyorum cok guzel pisiriyorum. Bende dedim benden kiymetlimi alir giderim.
Tr de bu yaptiklarimin hic biri guzel olmadi :) gul tstlisi yaptim yayildi gitti daha yapar yapmaz. Elmali turtam olmadi hele yegenimin dogum gununu berbat etrim :) pastam tam bir fiyaskoydu. Ustunden bir sene gececek nerdeyse yengem diyor espri olsun diye partilere kustum o gunden sonra :)
Neyse bakalim tr dede alissam oranin malzemelerine iyi olacak "
:)

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri