AnneLerin Tuhaf HuyLarı.. (:

RaPizM^^

Bayan Üye
-''kalk da yerine yat yavrum'' özelliğidir. kanepede uyuyakalınca uykunun en tatlı yerinde sevgili annelerimiz içine eder o güzel olayın. ben yatağımda o kadar güzel uyuyamıyorum ki be anne, bırak da rahat rahat uyuyim sabaha kadar.

-Bütün kış sabah erkenden kalkıp bütün pencereleri açıp k..nızın donmasına sebep olan anne, yazın ise tam aksine kapalı pencerelerle akşama kadar oturur sebep : içeri toz giriyor

-ne yemek pişireceğine karar veremediği zamanlarda, ''akşama hangi yemeği yapsam?'' diye evdekilere sorması. ancak, sonunda yine kendi işine gelen yemeği yapması. madem, istediğimizi yapmayacaksın neden soruyorsun? sanki, portakallı ördek yapmanı istedik senden.*

-Banyoya girmeden önce "etrafı ıslatma", sakal traşına başlamadan önce de "etrafa kıl dökme" demeleri.

-Naylon poşetlerin ağzını öyle bir bağlamak ki, poşeti açmak istediğimizde yırtmak zorunda kalmak.

-tabağınıza yemek koyarken, siz ''yeter'' deseniz bile yemekten en az bir kepçe daha koyması.

-portakal suyuna greyfurt, süte bal, köfteye ıspanak katıp çocuğa kakalamaya çalışmaktır.

kendileri üşüyünce çocuklarınında üşüdüklerini sanmaları.

-eskiyen ama sizin için eskidikçe anlam taşıyan o t shirtleri hep potansiyel cam, yer ve/veya toz bezi olarak görmeleri.

-Filmin/maçın en heyecanlı yerinden tv nin önünde bitmeleri

-Her kız arkadaşı sevgili yapma merakı

-Kaybettiğiniz eşyaları eliyle koymuş gibi bulması

-Yoğurt Kabı saklamaları

Ama yinede dünyada en sevdiğimiz varlıklardır Annelerimiz :D:D

---> AnneLerin Tuhaf HuyLarı.. :)

-Kaybettiğiniz eşyaları eliyle koymuş gibi bulması
bu hariç katılıyorum : ) +Rep.

-tabağınıza yemek koyarken siz ''yeter'' deseniz bile yemekten en az bir kepçe daha koyması.

ah anne ah :cool:
:D
ama onu çokk seviyorum :)

saol kübra*m :)
+rep

-tabağınıza yemek koyarken siz ''yeter'' deseniz bile yemekten en az bir kepçe daha koyması.

:D Tşkler.

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri