Anneler Günü

Anneler Günü Hediyesi

• Çanta

Oy: 0 0.0%
  • Elbiseler

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    3

Néppox

Kayıtlı Üye
Gerçi her gün Anneler Günü olması gerekiyor ama işte böyle bir gün de icat edilmiş maalesef bakalım kim ne alacak hem fikir de almış olurum :)

---> Anneler Günü

Param yok :) anneme ozel pasta yapacagim. Pasta yapa yapa icimiz disimiz pasta oldu ama susleme tekniklerinde kendimi gelistiriyorum :)

---> Anneler Günü

Diğer; Efenim henüz karar veremedim. Fikirleri açığız? Yardımcı olmak isteyenlere duyrulur. : )

---> Anneler Günü

Ablacım öğrencinin zengin olduğu nerede görülmüş ? :) Hep aç ser sefiliz biraz biriktirdim bugüne kadar hiç yapmadığım, yapamadığım güzel bir şey Annem için yapmak istedim şimdi fırsatım varken yapamazsam gerçekten sonradan çok üzülürüm.

---> Anneler Günü

Ablacım öğrencinin zengin olduğu nerede görülmüş ? :) Hep aç ser sefiliz biraz biriktirdim bugüne kadar hiç yapmadığım, yapamadığım güzel bir şey Annem için yapmak istedim şimdi fırsatım varken yapamazsam gerçekten sonradan çok üzülürüm.

Afferim benim hayirli evlat olan kardesim cok iui yapmissin :) eh ablanada alirsin artik :) bi gunlerde herkezden bise istiyom :) mylifeda da araba istemistim :)

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri